Звіт щодо здійснення державної регуляторної політики

Інформація

про здійснення державної регуляторної політики Старокостянтинівською районною державною адміністрацією

у 2017 році

 

Реалізація державної регуляторної політики Старокостянтинівською районною державною адміністрацією у 2017 році здійснювалася відповідно до норм Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" (далі – Закон) та іншими нормативно-правовими актами з питань державної регуляторної політики щодо забезпечення системності та узгодженості прийняття регуляторних актів у сфері господарської діяльності, публічності та прозорості реалізації державної регуляторної політики.

Діяльність районної державної адміністрації була спрямована на вирішення ряду завдань, передбачених законодавством, зокрема:

  • планування діяльності з підготовки регуляторних актів;
  • формування та актуалізація реєстру власних регуляторних актів;
  • оприлюднення проектів регуляторних актів та іншої інформації, підготовленої у процесі здійснення регуляторної діяльності;
  • розробка та прийняття регуляторних актів та аналізу регуляторного впливу;
  • проведення відстеження результативності регуляторних актів;
  • надання методичної допомоги органам місцевого самоврядування з питань державної регуляторної політики;
  • забезпечення інформаційної відкритості з питань державної регуляторної політики та залучення громадськості до обговорення проектів регуляторних актів.

Повноваження з питань реалізації державної регуляторної політики Старокостянтинівської районної державної адміністрації здійснюють відділ економічного розвитку, промисловості та інфраструктури і юридичний відділ апарату райдержадміністрації, які діють на підставі відповідних Положень. У сільських радах району питання реалізації державної регуляторної політики покладені на секретарів, які забезпечують здійснення заходів щодо реалізації державної регуляторної політики. В районі налагоджена прозора система планування та підготовки проектів регуляторних актів.

Для забезпечення відкритості та прозорості регуляторної діяльності на офіційному сайті Старокостянтинівської районної державної адміністрації у розділі "Регуляторна політика" постійно здійснюється актуалізація матеріалів з питань регулювання господарської діяльності, зокрема, розміщено План діяльності Старокостянтинівської райдержадміністрації з підготовки проектів регуляторних актів, План-графік проведення заходів з відстеження результативності власних регуляторних актів, Реєстр власних регуляторних актів та перелік посадових осіб, відповідальних за здійснення державної регуляторної політики в районі.

Також, у розділі забезпечено доступ до діючих регуляторних актів, проектів та аналізу регуляторного впливу регуляторних актів, аналітичних звітів з відстеження результативності регуляторних актів, інших документів, підготовлених в процесі провадження райдержадміністрацією регуляторної діяльності.

План діяльності Старокостянтинівської районної державної адміністрації з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік затверджено у грудні 2016 року та оприлюднений у визначений чинним законодавством спосіб.

У 2017 році райдержадміністрацією не приймались регуляторні акти.

Відповідно до статті 7 Закону у грудні 2017 року оприлюднено План діяльності Старокостянтинівської районної держаної адміністрації з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік.

Органам місцевого самоврядування надавалася методична та консультаційна допомога щодо застосування вимог статті 34 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" стосовно отримання погодження уповноваженого органу державної регуляторної політики.

Забезпечено обов'язкове дотримання регуляторними органами місцевої виконавчої влади Закону щодо здійснення регуляторної політики. Усіма сільськими радами до 15 грудня 2017 року затверджено плани діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік, які оприлюднено на офіційному сайті районної державної адміністрації у рубриці "Регуляторна діяльність органів місцевого самоврядування" розділу "Регуляторна політика" та на дошках оголошень у кожній сільській раді.

Державна регуляторна політика є одним із важливих факторів, які забезпечують створення стимулюючих умов для розвитку підприємництва.

Заходи щодо удосконалення регуляторного середовища реалізовувались у рамках програми розвитку малого і середнього підприємництва у Старокостянтинівському районі на 2017-2018 роки, затвердженої рішенням десятої сесії районної ради від 24 березня 2017 року.

З метою забезпечення реалізації заходів з дерегуляції підприємницької діяльності при райдержадміністрації працює центр надання адміністративних послуг (ЦНАП). Сьогодні роботу Центру надання адміністративних послуг згідно штатного розпису забезпечують 4 адміністратори та 1 керівник центру, який також виконує обов’язки адміністратора. Облаштовані робочі місця для державних реєстраторів з реєстрації речових прав на нерухоме майно та реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань та завідувача сектору містобудування, архітектури, будівництва, регіонального розвитку та житлово-комунального господарства райдержадміністрації.

Спільно з керівниками суб’єктів надання адміністративних послуг забезпечено надання максимально широкого спектру адміністративних послуг у приміщенні, зокрема, це послуги сектору містобудування, архітектури, будівництва, регіонального розвитку та житлово-комунального господарства райдержадміністрації, служби у справах дітей райдержадміністрації, управління агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів райдержадміністрації, управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, сектору з питань державної реєстрації райдержадміністрації, районного сектору державної міграційної служби, відділу Держгеокадастру у районі. Центром надається 157 видів адмінпослуг, в тому числі 40 документів дозвільного характеру.

Протягом 2017 року адміністраторами ЦНАПу надано близько 10,0 тис. адміністративних послуг громадянам та суб’єктам господарської діяльності, з них 46 документів дозвільного характеру.

Інформація щодо проблемних питань розвитку підприємництва та регуляторної політики висвітлюється в засобах масової інформації, проводяться консультації, наради, семінари з суб’єктами малого підприємництва, громадянами.

Райдержадміністрацією та іншими органами виконавчої влади організовано надання консультативної допомоги підприємцям з метою підвищення їх правових знань при підготовці установчих документів для державної реєстрації.

Виконання Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" знаходиться на постійному контролі райдержадміністрації.

  

Заступник голови адміністрації                                                    О.Борикін

 

 

 


Звіт

про здійснення Старокостянтинівською районною державною адміністрацією державної регуляторної політики у 2016 році

___________________________________________________________________________________________________________

 

скачать софт
Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Координаційний центр з надання правової допомоги
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 23.12.2019 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Перелік пунктів обігріву у Старокостянтинівському районі

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію

ГО "Донбас СОС" безкоштовна "гаряча лінія" 0-800-309-110

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Лютий 2020    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 
Погода
Архів
Лютий 2020 (7)
Січень 2020 (25)
Грудень 2019 (22)
Листопад 2019 (28)
Жовтень 2019 (19)
Вересень 2019 (20)