Звіт щодо здійснення державної регуляторної політики

Звіт

про здійснення Старокостянтинівською районною державною адміністрацією державної регуляторної політики у 2016 році

___________________________________________________________________________________________________________

Звіт

про здійснення Старокостянтинівською районною державною адміністрацією державної регуляторної політики у 2015 році

 

Реалізація державної регуляторної політики райдержадміністрацією здійснюється відповідно до норм Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", указами Президента України від 12.05.2005 року № 779 "Про лібералізацію підприємницької діяльності та державну підтримку підприємництва", від 01.06.2005 року № 901 "Про деякі заходи щодо забезпечення здійснення державної регуляторної політики", від 09.08.2008 року № 698/2008 "Про невідкладні заходи щодо вдосконалення державного регулювання господарської діяльності" та інших нормативних актів з питань державної регуляторної політики щодо забезпечення системності та узгодженості прийняття регуляторних актів у сфері господарської діяльності, публічності та прозорості реалізації державної регуляторної політики.

Протягом року постійно зосереджувалась увага на обов’язковості визначення оцінки прийнятих альтернативних способів досягнення цілей державного регулювання, у тому числі тих, що не передбачають безпосередньо державного регулювання господарських відносин; механізмів і заходів щодо розв’язання проблем шляхом прийняття регуляторного акта; показників результативності регуляторного акта; заходів, за допомогою яких буде здійснюватися відстеження результативності регуляторного акта. Повноваження з питань реалізації державної регуляторної політики Старокостянтинівської районної державної адміністрації здійснюють відділ економічного розвитку, промисловості та інфраструктури  і юридичний відділ апарату райдержадміністрації, які діють на підставі відповідних Положень. У сільських радах району питання реалізації державної регуляторної політики покладені на секретарів рад, які забезпечують здійснення заходів щодо реалізації державної регуляторної політики. В районі налагоджена прозора система планування та підготовки проектів регуляторних актів.

Розроблення проектів регуляторних актів та складання аналізу їх впливу розробниками регуляторних актів Старокостянтинівського району проводиться з дотриманням вимог статей 7, 8, 9, 10 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" (далі-Закон) та постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2004 р. № 308 "Про затвердження методик проведення аналізу впливу та відстеження результативності регуляторного акта". Відповідна інформація розміщена в розділі "Регуляторна політика" на офіційному сайті райдержадміністрації. Станом на 01.01.2016 року на території району діє 96 регуляторних актів, розробниками яких є відділ економічного розвитку, промисловості та інфраструктури райдержадміністрації, управління соціального захисту населення райдержадміністрації та сільські ради району. У 2015 році Старокостянтинівською районною державною адміністрацією регуляторні акти не приймалися. Сільськими радами району у 2015 році прийнято 90 регуляторних актів: "Про встановлення місцевих податків і зборів та затвердження нових редакцій положень до них", "Про визначення мінімальної вартості місячної орендної плати 1кв.м. загальної площі нерухомого майна фізичних осіб на території сільської ради на 2017 рік", "Про затвердження Положення про орендну майна спільної власності територіальної громади сільської ради". До органів місцевого самоврядування району доведені методичні рекомендації щодо здійснення перегляду виданих ними регуляторних актів на відповідність їх положень принципам державної регуляторної політики та рекомендовано вжити заходів у даному напрямі.

З метою забезпечення принципів публічності та прозорості реалізації державної регуляторної політики забезпечується проведення публічних обговорень проектів регуляторних актів. Запроваджено процедуру розгляду та обговорення проектів регуляторних актів з питань підприємництва на засіданнях координаційних рад з питань розвитку підприємництва при райдержадміністрації. Пропозиції координаційних рад враховувалися при прийнятті рішень сесій сільських рад. На виконання вимог статей 9 та 13 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань забезпечено розміщення проектів регуляторних актів в районній газеті "Життя Старокостянтинівщини". Інформація про стан реалізації державної регуляторної політики на місцевому рівні оприлюднюється у районній газеті "Життя Старокостянтинівщини" та на офіційному сайті райдержадміністрації.

 

 

 

 

Заступник голови адміністрації                                                                                       О.Борикін

скачать софт
Пошук
До уваги громадян
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

Офіцери і солдати реактивного дивізіону 18-ї омсбр з Чечні від Криму до Донбасу Упізнано військовослужбовців реактивного дивізіону 18-ї окремої мотострілкової бригади (в / ч 27777, Ханкала / Калиновська, з 2017 року переформована в 71-й МСП відновленої 42й дивізії) , які брали участь в боях на території України.

Переглянути детальну інформацію

Електронний каталог соціальних послуг Старокостянтинівського району

Переглянути детальну інформацію

Правила охорони електричних мереж

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Січень 2018    
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
Погода