Оприлюднення проектів регуляторних актів та аналізу їх регуляторного впливу

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТА

Розробник – управління соціального захисту населення Старокостянтинівської районної   державної адміністрації. Проект рішення передбачає внесення змін до Положення про визначення обсягу компенсаційних виплат перевізникам за пільговий проїзд автомобільним транспортом окремих категорій громадян на пасажирських маршрутах приміського сполучення у Старокостянтинівському районі, головним розпорядником коштів з районного бюджету - управлінням соціального захисту населення Старокостянтинівської районної   державної адміністрації. Оприлюднення повного Проекту розміщене на офіційному сайті Старокостянтинівської районної державної адміністрації Хмельницької області.

   Строк прийняття пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить один місяць з дня опублікування проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу. Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу просимо надавати у письмовій формі:

   Поштою за адресою: 31100, м. Старокостянтинів, вул. К.Острозького, буд. № 28, кабінет № 12.

   На електронну адресу: St_soczah6813@ukr.net. 

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ 

рішення сесії Старокостянтинівської районної ради Хмельницької області “Про внесення змін до Положення про визначення обсягу компенсаційних виплат перевізникам за пільговий проїзд автомобільним транспортом окремих категорій громадян на пасажирських маршрутах приміського сполучення у Старокостянтинівському районі”.

___________________________________________________________________________________________________

Аналіз регуляторного впливу

Переглянути


Проект розпорядження
про створення Центру надання адміністративних послуг Старокостянтинівської районної державної адміністрації

Переглянути
 


(23 серпня 2013 року)

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта
(повторне, зі змінами)

Проекту розпорядження голови Старокостянтинівської районної державної адміністрації "Про затвердження положення про центр надання адміністративних послуг Старокостянтинівської районної державної адміністрації".

Відповідно до Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" з метою одержання зауважень та пропозицій від юридичних та фізичних осіб, Старокостянтинівська районна державна адміністрація повідомляє про оприлюднення проекту "Про затвердження положення про центр надання адміністративних послуг Старокостянтинівської районної державної адміністрації".
Головним розробником проекту регуляторного акта є відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації. Зауваження та пропозиції до проекту регуляторного акта приймаються від юридичних та фізичних осіб, їх об'єднань протягом одного місяця з дня оприлюднення письмовому або в електронному вигляді за адресами: вулиця К.Острозького 70, м.Старокостянтинів, Хмельницька область, 31100, районна державна адміністрація,тел. (03854) 3-24-52, факс 3-13-90. e-mail: strda@ukr.net
Проект рішення Старокостянтинівської районної державної адміністрації "Про затвердження положення про центр надання адміністративних послуг Старокостянтинівської районної державної адміністрації" та АРВ (зі змінами) розміщено в мережі Інтернет на сайті Старокостянтинівської районної державної адміністрації.

 

Перший заступник голови                                                                  М.Вовколуп


9 липня 2013 р.                                       Районна державна адміністрація
 

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта
 
Проекту розпорядження голови Старокостянтинівської районної державної адміністрації "Про затвердження положення про центр надання адміністративних послуг Старокостянтинівської районної державної адміністрації"
 
Відповідно до Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" з метою одержання зауважень та пропозицій від юридичних та фізичних осіб, Старокостянтинівська районна державна адміністрація повідомляє про оприлюднення проекту "Про затвердження положення про центр надання адміністративних послуг Старокостянтинівської районної державної адміністрації".


Головним розробником проекту регуляторного акта є відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації. Зауваження та пропозиції до проекту регуляторного акта приймаються від юридичних та фізичних осіб, їх об'єднань протягом одного місяця з дня оприлюднення (з 23.07.2013 по 31.08.2013) у письмовому або в електронному вигляді за адресами:
вулиця К.Острозького 70,
м. Старокостянтинів,
Хмельницька область,
31100,
районна державна адміністрація,
тел. (03854) 3-24-52, факс 3-13-90.        e-mail: strda@ukr.net

Проект рішення Старокостянтинівської районної державної адміністрації "Про затвердження положення про центр надання адміністративних послуг Старокостянтинівської районної державної адміністрації" розміщено в мережі Інтернет на сайті Старокостянтинівської районної державної адміністрації та районній газеті "Життя Старокостянтинівщини".
 

 
 
Перший заступник
голови адміністрації                                                                      М. Вовколуп


ЗАТВЕРДЖЕНО

ПОРЯДОК
проведення конкурсу  з визначення робочого органу для організації забезпечення і підготовки матеріалів для проведення конкурсів на перевезення пасажирів  на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Старокостянтинівського району
 
1. Загальні положення
 
1.1. Умови проведення конкурсу  з визначення робочого органу  для організації забезпечення і підготовки матеріалів для проведення   конкурсів на перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Старокостянтинівського району (далі – Умови конкурсу) відповідно до ст. 44 Закону України «Про автомобільний транспорт» та Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081, визначають процедуру підготовки та проведення конкурсу визначення робочого органу  для організації забезпечення і підготовки матеріалів для проведення засідань конкурсного комітету з проведення конкурсів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Старокостянтинівського району (далі – Конкурс з визначення робочого органу, Робочий орган).
1.2. Організатором проведення конкурсу є Старокостянтинівська районна державна адміністрація (далі – Організатор).
1.3. Об’єктом конкурсу є  діяльність претендента, що забезпечить належне організаційне забезпечення і підготовку матеріалів для проведення   конкурсів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Старокостянтинівського району, їх аналіз та оцінка відповідності конкурсних пропозицій перевізника-претендента умовам конкурсу, підготовка паспортів автобусних маршрутів та матеріалів для подальшого встановлення відносин між організатором та автомобільним перевізником – переможцем конкурсу.
1.4. Метою проведення конкурсу є визначення  на конкурсних засадах Робочого органу, який спроможний забезпечувати підготовку матеріалів для проведення Конкурсу з перевезення пасажирів.
1.5. У конкурсі можуть брати участь підприємства (організації), які відповідають вимогам, що встановлені статтею 44 Закону України "Про автомобільний транспорт", а також умовам проведення цього конкурсу.
1.6. Конкурс є відкритим для всіх підприємств, організацій (далі – Претенденти). Не допускаються до участі в конкурсі підприємства (організації), які надають послуги з перевезень, проводять діяльність на ринку транспортних послуг Старокостянтинівського району, представляють інтереси окремих автомобільних перевізників.
1.7. Для підготовки та проведення конкурсу щодо визначення Робочого органу Організатор утворює конкурсний комітет. До складу конкурсного комітету не можуть входити представники суб'єктів господарювання, які претендують на участь у зазначеному конкурсі. Чисельність та персональний склад конкурсного комітету визначаються Організатором.
1.8. Повідомлення про проведення конкурсу публікується у районній газеті "Життя Старокостянтинівщини" та на веб-сайті Старокостянтинівської районної державної адміністрації не пізніш як за 30 календарних днів до дати проведення конкурсу, яке містить такуінформацію:
- найменування організатора;
- найменування об’єкта конкурсу;
- умови проведення  конкурсу;
-  місце одержання бланків документів для участі в конкурсі;
- найменування організації, її адреса, за якою подаються документи для участі в конкурсі;
-  кінцевий строк прийняття документів для участі в конкурсі;
- місце, дата та час початку проведення засідання конкурсного комітету;
-  телефон для довідок (електронна адреса або адреса веб-сайту) з питань проведення конкурсу.
1.9. Конкурс є відкритим для всіх претендентів.
 
2. Вимоги до Претендентів на участь у конкурсі
 
2.1. У конкурсі можуть брати участь претенденти, що відповідають наступним кваліфікаційним вимогам:
- наявність кваліфікованих  фахівців з освітою в галузі автомобільного транспорту.;
- досвід роботи не менше трьох років з питань організації пасажирських перевезень,
- наявність необхідного матеріально-технічного (комп'ютери, вихід в internet, принтер, сканер, множувальний апарат), кадрового та програмного забезпечення;
 - бути здатним забезпечувати підготовку матеріалів для проведення конкурсу, перевірку достовірності одержаної від перевізника-претендента інформації, їх аналіз та оцінку відповідності конкурсних пропозицій перевізника-претендента умовам конкурсу, розробку паспортів автобусних маршрутів та матеріалів для подальшого встановлення відносин між Організатором та автомобільним перевізником – переможцем конкурсу.
- наявність власного (або орендоване в установленому законодавством порядку) приміщення для організації роботи (виконання функцій) робочого органу;
- досвід з організації або проведення досліджень на ринку пасажирських перевезень.
2.2. До участі у конкурсі не допускаються претенденти, які:
- перебувають в процесі припинення юридичної особи відповідно до вимог чинного законодавства України;
- визнані в установленому порядку банкрутами або щодо яких порушено справу про банкрутство в порядку, встановленому чинним законодавством України;
- подали для участі у конкурсі документи, що містять недостовірну інформацію;
- не мають фахівців та досвід роботи не менше трьох років з питань організації пасажирських перевезень;
- не мають відповідного матеріально-технічного та програмного забезпечення; -
- надають послуги з перевезень пасажирів на міських автобусних  маршрутах загального користування в м. Кіровограді;
- представляють інтереси окремих автомобільних перевізників;
- мають заборгованість з податкових платежів та відрахувань до державних цільових фондів;
- мають заборгованість із виплати заробітної плати;
- не мають власного чи орендованого приміщення.
 
3 Створення та основні засади діяльності  конкурсного комітету
 
3.1. Для визначення робочого органу Організатор утворює конкурсний комітет, до складу якого включаються представники органів виконавчої влади, Кіровоградської міської ради та її виконавчих органів, територіального управління Укртрансінспекції у Кіровоградській області, також представники громадських організацій.
3.2. Персональний склад конкурсного комітету та Положення про нього затверджується Організатором.
3.3. Формою роботи конкурсного комітету є засідання, які проводяться у разі необхідності.
3.4. До складу конкурсного комітету не можуть входити представники суб’єктів господарювання – автомобільних перевізників, або які діють на ринку перевезень пасажирів і можуть впливати на прийняття рішень конкурсного комітету або представляють інтереси окремих автомобільних перевізників.
 
4. Подання документів для участі у конкурсі
 
4.1. Для участі у конкурсі Претендент подає Організатору такі документи:
-         заяву на участь у конкурсі згідно з додатком 1 до даного Порядку;
-         нотаріально завірені копії статуту, свідоцтва про державну реєстрацію, довідки про включення до Єдиного Державного реєстру підприємств та організацій України;
-         відомості про матеріально-технічне оснащення, кадрове та програмне забезпечення;
-         довідку про рівень середньої заробітної плати працівників підприємства (організації) за останнє півріччя, відсутність заборгованості по податках, заробітній платі та до сплаті зборів до фондів загального державного соціального страхування;
-         копії документів, що засвідчують рівень освіти і кваліфікації фахівців підприємства (організації) – Претендента;
-         інформацію про досвід роботи на ринку організації пасажирських перевезень;
-         довідку, про наявність матеріально-технічного та програмного забезпечення в довільній формі за підписом керівника;
-         довідку, яка підтверджує відповідність та наявність кваліфікованих фахівців у галузі пасажирського автомобільного транспорту, у тому числі фінансиста, юриста, та досвіду роботи претендента не менше трьох років з питань організації пасажирських перевезень, а також копії документів, що підтверджують освітньо - кваліфікаційний рівень;
-         довідку з територіального управління Укртрансінспекції в Хмельницькій  області про відсутність (наявність) ліцензії на право провадження господарської діяльності щодо надання послуг з перевезення пасажирів автомобільним транспортом;
-         довідку з обласного управління з питань банкрутства щодо відсутності рішень господарського суду про порушення справи про банкрутство;
-         довідку про наявність у Претендента приміщень, пристосованих для виконання функцій Робочого органу і прийому перевізників;
-         розрахунок собівартості витрат на підготовку документів до конкурсу з урахуванням п. 60 Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081.
Всі перераховані копії документів завіряються печаткою та підписуються відповідальною особою  Претендента.
4.2. Документи подаються у письмовій  закритому конверті з написом "Заява на участь у конкурсіз визначення робочого органу  для організації забезпечення і підготовки матеріалів для проведення конкурсів на перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Старокостянтинівського району".
4.3. Подані на конкурс документи реєструються Організатором у журналі обліку. Документи, подані несвоєчасно, не реєструються і повертаються претенденту.
Конверт (пакет), який містить документи для участі в конкурсі та надійшов до організатора у зазначений в оголошенні про проведення конкурсу строк від претендентів, подається на розгляд конкурсному комітету.
Конверт (пакет) відкривається конкурсним комітетом наступного дня після закінчення строку їх прийняття.
4.4. Кінцевий строк прийняття документів  для  участі  в  конкурсі визначається  організатором і не може становити менш як 10 робочих днів до дати проведення конкурсу.
Документи, що надійшли з порушенням цього строку, не приймаються.
4.5. За роз’ясненнями щодо оформлення документів на конкурс, умов конкурсу, а також одержання необхідної інформації про об’єкт конкурсу Претендент має право звернутися до Організатора. який надає  їх в усній  чи  письмовій  формі  (за вибором перевізника-претендента) протягом трьох днів.
4.6. Інформація про будь-яку зміну умов конкурсу організатор  доводить  до відома всіх Претендентів не менш як за 20 днів до дати проведення конкурсу шляхом опублікування у тих же  засобах масової інформації, в яких було розміщено оголошення про конкурс.
 
5. Розгляд конкурсних документів
 
5.1. Розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями проходить на засіданні конкурсного комітету у присутності Претендентів (представників Претендентів).
5.2. Претендент має право надавати роз’яснення щодо запропонованих ним та внесених додатково конкурсних пропозицій, підтверджених документально.
5.3. Організатор відхиляє документи Претендентів щодо участі їх у конкурсі у разі, якщо Претендент надає недостовірну інформацію щодо його відповідності встановленим цими Умовами вимогам.
 
6. Визначення переможця конкурсу
 
6.1. Переможцем конкурсу визначається Претендент, який за оцінкою конкурсного комітету найбільше відповідаєкваліфікаційним вимогам, визначеним у пункті 2.1 розділу ІІ цього Порядку.
6.2. Рішення про результати конкурсу приймаються конкурсним комітетом на закритому засіданні в день проведення конкурсуу присутності не менше ніж половини його складу відкритим голосуванням простою більшістю голосів.  У разі рівного розподілу голосів, вирішальним є голос голови конкурсного комітету.
6.3. Якщо у конкурсі взяв участь тільки один Претендент, переможцем конкурсу може бути визнаний цей Претендент.
6.4. Рішення конкурсного комітету щодо визначення переможця конкурсу, а також претендента, який за результатами розгляду посів друге місце,  оголошується на відкритому засіданні конкурсного комітету в день проведення конкурсу із запрошенням на нього усіх претендентівта у строк до 10 робочих днів публікуються в засобах масової інформації.
 
7. Укладення договору
 
7.1. У строк не пізніше ніж 10 робочих днів з дня визначення переможця Організатор укладає з переможцем конкурсу договір про виконання функцій Робочого органу (додаток 2).
7.2. У разі відмови претендента, який за рішенням конкурсного комітету визнаний переможцем, або розірвання договору з переможцем конкурсу, договір може бути укладений з претендентом, який зайняв друге місце.
7.3. У разі відмови претендента, який зайняв друге місце, від укладення договору на здійснення функцій робочого органу,  проведення конкурсу на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Старокостянтинівського районуздійснюється організатором самостійно, однак протягом періоду не більше як два роки з моменту оголошення конкурсу з визначення робочого органу.
7.4. Строк дії Договору встановлюється між Організатором та Робочим органом терміном до трьох років.
7.5. У разі відсутності Претендентів на здійснення функцій Робочого органу Організатор самостійно забезпечує проведення конкурсу з перевезення пасажирів протягом періоду не більше як два роки з моменту оголошення конкурсу на визначення Робочого органу.
7.6. Результати конкурсу можуть бути оскаржені у порядку, встановленому чинним законодавством.
Начальник управління розвитку
транспорту та зв’язку                                                              О. Гонтарь

Додаток 1
проведення конкурсу  з визначення робочого органу для організації забезпечення і підготовки матеріалів для проведення конкурсів на перевезення пасажирів  на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Старокостянтинівського району
 
Заява
на участь у конкурсі з визначення підприємства (організації),
з визначення підприємства (організації) для здійснення
функцій робочого органу
 
 
Претендент________________________________________________________(повна назва підприємства)
 
Юридична та поштова адреса_________________________________________

Код ЄДРПОУ______________________________________________________
 
Телефон, факс, електронна адреса_____________________________________
 
Поточний рахунок___________________________________________________
 
Прошу допустити до участі у конкурсі з визначення підприємства (організації), що здійснюватиме функції робочого органу для організації  забезпечення та підготовки матеріалів для проведення конкурсів на перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Старокостянтинівського району, приймання документів на конкурс, їх аналізу та оцінки відповідності конкурсних пропозицій перевізника-претендента умовам конкурсу, підготовки паспортів автобусних маршрутів та матеріалів для подальшого встановлення відносин між організатором та автомобільним перевізником - переможцем конкурсу.
 
У зв’язку з участю в конкурсі підтверджую, що:
- з умовами проведення конкурсу ознайомлений;
- згоден брати участь у конкурсі відповідно до Умов проведення конкурсу, визначених організатором;
- з об’єктом конкурсу та його основними характеристиками ознайомлений;
- всі дані, викладені у поданих мною документах, відповідають дійсності;
- на момент проведення конкурсу не визнаний банкрутом, не порушено справу про банкрутство або проводиться процедура санації;
- у разі перемоги згоден укласти договір.
  
 МП
 
 „____”_________2012 р.           _______________            __________________
                                                                                                    (прізвище та ініціали)
 
Заяву прийнято  « ___» ____________20__р.
___________________________________________________________________
(П.П.Б., посада та підпис особи, яка прийняла документи)
 
та внесено за №________ до журналу обліку.
 
 

Додаток 2

проведення конкурсу  з визначення робочого органу для організації забезпечення і підготовки матеріалів для проведення конкурсів на перевезення пасажирів  на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Старокостянтинівського району
 
 

Д О Г О В І Р  № ____

 
на виконання  функцій робочого органу  для організації забезпечення і підготовки матеріалів для проведення   конкурсів на перевезення пасажирів   на міських автобусних маршрутах загального користування  м. Кіровограда
 

м. Кіровоград                                                             «___»__________201__р.

 
Управління розвитку транспорту та зв’язку Кіровоградської  міської  ради, в  особі  начальника управління ____________, що діє на підставі Положення про управління розвитку  транспорту та зв’язку Кіровоградської міської ради, далі  Організатор,  з однієї сторони, та ___________________________________________________________________, в особі _________________, що діє  на підставі Статуту, далі  Робочий орган,  з другої сторони, (далі – Сторони), керуючись наказом управління розвитку транспорту та зв’язку від «___»________201___ р. № ___,  на підставі протоколу рішення конкурсного комітету з визначення робочого органу від  «___»_____________ 201__ р. №___ уклали Договір про наступне.  
 
1.     Предмет Договору
 
1.1.   Відповідно до даного договору Організатор доручає Робочому органу виконувати функції з організації забезпечення підготовки матеріалів   та здійснення організаційно-технічних робіт  для проведення  засідань конкурсного комітету з визначення перевізників     на  міських автобусних маршрутах загального користування м. Кіровограда.
 
2. Умови Договору
 
2.1. Організатор :       
- забезпечує Робочий орган інформацією нормативно-організаційного характеру, необхідною для виконання функцій, покладених на Робочий орган відповідно до умов цього договору та діючого законодавства.
         - надає Робочому органу інформацію щодо змін   у мережі автобусних маршрутів загального користування, листи, звернення від підприємств та організацій всіх форм власності та громадян з питань, що стосуються маршрутної мережі та проведення конкурсів;
- за поданням Робочого органу з урахуванням витрат на виконання організаційно-технічних робіт по підготовці матеріалів для проведення конкурсів затверджує кошторис витрат, пов’язаних з проведенням конкурсів та згідно з обсягом виконаних робіт за актами виконаних робіт.
 
2.2. Робочий орган здійснює:
          - розробку матеріалів для проведення  конкурсів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на міських   автобусних маршрутах загального користування м. Кіровограда;
- розміщення в офіційних друкованих засобах масової інформації оголошення про конкурси;
- аналіз   одержаних пропозицій від перевізників-претендентів та їх оцінки щодо відповідності  умовам конкурсів;
- розробку та подання на погодження організатору кошторису витрат на підготовку та проведення конкурсу;
- розробку  паспортів автобусних маршрутів.
- надання перевізнику-претенденту інформації щодо оформлення його документів для участі у конкурсі;
- створення умов під час приймання документів для одержання перевізниками-претендентами детальної інформації про характеристику об’єктів конкурсів;
- підготовку договорів з переможцями конкурсу та інших матеріалів.  
-  технічне забезпечення конкурсу, оренда або утримання приміщень для його проведення;
- інші заходів необхідних для виконання предмету договору, визначеного п. 1.1. цього договору, відповідно до норм чинного законодавства.
 
3.     Контроль за виконанням умов договору та відповідальність сторін
 
3.1. Контроль за виконанням Робочим органом умов цього договору здійснює Організатор або уповноважена ним особа.
         3.2. Сторони несуть взаємну відповідальність за виконання своїх обов’язків за цим договорів відповідно до діючого законодавства.
 
4. Порядок розрахунків
 
4.1.Компенсація витрат Робочого органу здійснюється за рахунок коштів одержаних  Робочим органом, що сплачуються перевізниками-претендентами за участь у конкурсі на перевезення пасажирів  на  автобусних маршрутах загального користування м. Кіровограда.
 4.2. Розмір плати за участь у конкурсі встановлює Організатор на підставі кошторису витрат, який не може перевищувати встановлений діючим законодавством рівень.
              
5. Строк дії та порядок внесення змін, припинення або розірвання Договору
 
 5.1. Договір діє з «___»_____ 201___ року до «___»_________201_  року.
5.2. Усі  питання  та  розбіжності,  що  виникають  у  зв’язку  з  виконанням  цього  Договору, вирішуються  безпосередньо шляхом проведення переговорів в термін  10 (десяти)  днів  з  дня  письмового  повідомлення  будь-якою  із  сторін  про  розбіжності, які виникли.      
5.3.  Усі  спірні  між  сторонами  Договору  питання,  по  яких  не  було  досягнуто  згоди, розв’язуються у відповідності із законодавством України.
5.4. Зміна або розірвання Договору вчиняється в такій самій формі, що й договір, що змінюється або розривається, якщо інше не встановлено договором або законом.
5.5. Дія Договору припиняється у разі закінчення терміну на який його було укладено, визнання банкрутом Робочого органу або його ліквідації, розірвання згідно з чинним законодавством України.
5.6. У разі невиконання Робочим органом покладених на нього функцій Організатор має право від виконання цього Договору в повному обсязі, про що письмово повідомляє Робочий орган не менше як за  30 днів.
5.5. Договір не може бути пролонгований або продовжений.
5.7. Організатор завчасно, але не раніше ніж за 3 (три) місяці до закінчення терміну дії цього Договору, має право оголошувати новий конкурс    з визначення робочого органу  для організації забезпечення і підготовки матеріалів для проведення  конкурсів на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування  м. Кіровограда.
5.8. У разі виникнення обставин не передбачених цим Договором сторони керуються чинним законодавством.
 
6. Реквізити Сторін
 
Організатор                                                                Робочий орган
 
Управління розвитку транспорту                    Підприємство_____________
та зв’язку Кіровоградської                              _________________________
міської ради                                                       _________________________


ЗАТВЕРДЖУЮ”
Заступник голови адміністрації
_________М. Вовколуп
“04”  грудня 2012 року
План-графік
проведення заходів з відстеження результативності прийнятих
регуляторних актів на 2013рік
 

№ з/п Дата та номер регуляторного акта Назва регуляторного акта Вид відстеження Структурний підрозділ відповідальний за проведення відстеження Строк виконання заходів Вид даних
1 2 3 4 5 6 7
1 І півріччя 2013 року Про бронювання робочих місць для працевлаштування соціально незахищених громадян на 2013 рік Базове Старокостянтинівський міськрайонний центр зайнятості 2013рік  

 
 
 
   Начальник управління економіки                          О. Ковальковська

 


ЗАТВЕРДЖУЮ”
Заступник голови адміністрації
_________М. Вовколуп
“14”  грудня 2011 року

 

План-графік
проведення заходів з відстеження результативності діючих регуляторних актів
Старокостянтинівської районної державної адміністрації
 


п/п
Тип документа Дата прийняття
(внесення змін)
 
Назва документа
 
Розробник
Тип відстеження Строки відстеження Вид даних
1 2 3 4 5 6 7 8
1. - - - - - - -

 
 
Начальник управління економіки О. Ковальковська
 


План-графік
проведення заходів з відстеження результативності
прийнятих регуляторних актів на 2011рік
 

strongstrong

№ з/п Дата та номер регуляторного акта Назва регуляторного акта Вид відстеження Структурний підрозділ відповідальний за проведення відстеження Строк виконання заходів Вид даних
1 2 3 4 5 6 7
1 Розпорядження голови Старокостянтинівської районної державної адміністрації від 28.12.2010 року №376/2010-р Про бронювання робочих місць для працевлаштування осіб, які потребують соціального захисту на 2011рік Базове Управління економіки райдержадміністрації 2011рік  

 
 

скачать софт
Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Координаційний центр з надання правової допомоги
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 23.12.2019 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Перелік пунктів обігріву у Старокостянтинівському районі

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію

ГО "Донбас СОС" безкоштовна "гаряча лінія" 0-800-309-110

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Лютий 2020    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 
Погода
Архів
Лютий 2020 (7)
Січень 2020 (25)
Грудень 2019 (22)
Листопад 2019 (28)
Жовтень 2019 (19)
Вересень 2019 (20)