Медицина району

Інформація

про придбання медичних препаратів по Комунальному некомерційному закладу

"Старокостянтинівський центр первинної медико-санітарної допомоги" за лютий 2019 року 

 


Інформація

щодо закупівлі лікарських засобів та виробів медичного призначення

по Старокостянтинівській центральній районній лікарні за лютий 2019 року

 


 

Договора про відшкодування витрат згідно Постанови КМУ від 17.03.2017 №152

між Комунальним закладом "Старокостянтиніський центр первинної медико-санітарної допомоги" та Аптечними закладами

_________________________________________________________________________________________________________________________________

 

Інформація про роботу ЦРЛ

Медична допомога населенню району надається Старокостянтинівською центральною районною лікарнею в 14 стаціонарних відділеннях на 280 ліжках, консультативною поліклінікою на 625 відвідувань в зміну та центром первинної медико-санітарної допомоги (8 АЗПСМ і 55 ФАПів).

Кількість ліжок в порівнянні з минулим роком зменшилась на 60 відповідно до плану оптимізації ліжкового фонду цілодобових стаціонарів лікувально-профілактичних закладів області. Оптимізація ліжок проведена у кожному відділенні, крім інфекційного та пологового.

Вартість ліжко-дня складає: по медикаментам – 8,10 грн., по харчуванню – 8,42 грн.

Протягом звітного періоду проліковано 11,1 тис. хворих. Кількість відвідувань до лікарів склала понад 217,0 тис. У денному стаціонарі при поліклініці проліковано 1,5 тис. хворих.

Здійснювались заходи по зміцненню матеріально-технічної бази медичних закладів. Зокрема, у 2016 році придбано за кошти районного бюджету,благодійної допомоги та централізованого фінансування медичне обладнання на суму 96,5 тис.грн., теплові лічильники на суму 300 тис.грн. Проведено капітальний ремонт пологового відділення, на який з державного бюджету виділено 692,5 тис.грн.

З метою впровадження енергозберігаючих заходів у центральній районній лікарні проведено заміну вікон та дверей на металопластикові на загальну суму 740,2 тис.грн. Найбільша допомога надана благодійним фондом "Розвиток рідного Поділля" – 103 вікна та 2 дверейна загальну суму 465,3 тис.грн., ТОВ "А.Т.К." – 22 вікна на суму 63,1 тис.грн.

Проведено реконструкцію Бутівецької АЗПСМ на суму 613,4 тис.грн. з районного бюджету, ремонт Сахновецького фельдшерсько-акушерського пункту на суму 330,0 тис.грн. Завершено реконструкцію адмінбудівлі під фельдшерсько-акушерський пункт у с.Баглаї на суму 261,7 тис.грн.

 

скачать софт
Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Березень 2019    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Погода