Медицина району

Інформація

про придбання медичних препаратів по Комунальному закладу

"Старокостянтинівський центр первинної медико санітарної допомоги" за грудень 2017 року 

 


Інформація

щодо закупівлі лікарських засобів та виробів медичного призначення

по Старокостянтинівській центральній районній лікарні за грудень 2017 року

 

 


 

Договора про відшкодування витрат згідно Постанови КМУ від 17.03.2017 №152

між Комунальним закладом "Старокостянтиніський центр первинної медико-санітарної допомоги" та Аптечними закладами

_________________________________________________________________________________________________________________________________

 

Інформація про роботу ЦРЛ

Медична допомога населенню району надається Старокостянтинівською центральною районною лікарнею в 14 стаціонарних відділеннях на 280 ліжках, консультативною поліклінікою на 625 відвідувань в зміну та центром первинної медико-санітарної допомоги (8 АЗПСМ і 55 ФАПів).

Кількість ліжок в порівнянні з минулим роком зменшилась на 60 відповідно до плану оптимізації ліжкового фонду цілодобових стаціонарів лікувально-профілактичних закладів області. Оптимізація ліжок проведена у кожному відділенні, крім інфекційного та пологового.

Вартість ліжко-дня складає: по медикаментам – 8,10 грн., по харчуванню – 8,42 грн.

Протягом звітного періоду проліковано 11,1 тис. хворих. Кількість відвідувань до лікарів склала понад 217,0 тис. У денному стаціонарі при поліклініці проліковано 1,5 тис. хворих.

Здійснювались заходи по зміцненню матеріально-технічної бази медичних закладів. Зокрема, у 2016 році придбано за кошти районного бюджету,благодійної допомоги та централізованого фінансування медичне обладнання на суму 96,5 тис.грн., теплові лічильники на суму 300 тис.грн. Проведено капітальний ремонт пологового відділення, на який з державного бюджету виділено 692,5 тис.грн.

З метою впровадження енергозберігаючих заходів у центральній районній лікарні проведено заміну вікон та дверей на металопластикові на загальну суму 740,2 тис.грн. Найбільша допомога надана благодійним фондом "Розвиток рідного Поділля" – 103 вікна та 2 дверейна загальну суму 465,3 тис.грн., ТОВ "А.Т.К." – 22 вікна на суму 63,1 тис.грн.

Проведено реконструкцію Бутівецької АЗПСМ на суму 613,4 тис.грн. з районного бюджету, ремонт Сахновецького фельдшерсько-акушерського пункту на суму 330,0 тис.грн. Завершено реконструкцію адмінбудівлі під фельдшерсько-акушерський пункт у с.Баглаї на суму 261,7 тис.грн.

 

скачать софт
Пошук
До уваги громадян
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

Офіцери і солдати реактивного дивізіону 18-ї омсбр з Чечні від Криму до Донбасу Упізнано військовослужбовців реактивного дивізіону 18-ї окремої мотострілкової бригади (в / ч 27777, Ханкала / Калиновська, з 2017 року переформована в 71-й МСП відновленої 42й дивізії) , які брали участь в боях на території України.

Переглянути детальну інформацію

Електронний каталог соціальних послуг Старокостянтинівського району

Переглянути детальну інформацію

Правила охорони електричних мереж

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Січень 2018    
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
Погода