Старокостянтинівське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області

Старокостянтинівське відділення УВД ФССУ в Хмельницькій області інформує

Старокостянтинівське відділення УВД ФССУ в Хмельницькій області зайняло І загальнокомандне місце у VII обласній спартакіаді «Сила духу».

Відповідно до статей 9, 16 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування», на виконання Положення про проведення VII Всеукраїнської спартакіади «Сила духу» та Плану організаційних заходів з підготовки та проведення у 2019 році Всеукраїнської спартакіади «Сила духу» від 26 квітня 2019 року, з метою створення умов для повернення потерпілих на виробництві до активної участі у житті 26 червня 2019 року на базі тренінгового центру Головного управління національної поліції в Хмельницькій області була проведена VII обласна спартакіада «Сила духу».

Команда Старокостянтинівського відділення прийняла активну участь у проведенні спартакіади «Сила духу» та зайняла І загальнокомандне місце, за що отримала кубок та диплом. До складу команди увійшло 12 чоловік зі Старокостянтинівського, Полонського районів та м. Старокостянтинова. Змагання проводилися в шести видах спорту: шахи, армспорт, гирьовий спорт, бомбаскет, дартс, настільний теніс. Переможцями та призерами Спартакіади стали:

 • Шемелюк І.М. дартс І місце;
 • Чумак Л.П. гирьовий спорт  І місце;
 • Ліщук Б.П. армспорт            ІІ місце;
 • Савчук І.В. армспорт            ІІ місце;
 • Федьків Г.М. бомбаскет ІІ місце.

 

Інші учасники Спартакіади доповнили набраними очками перемогу команди.

Всі учасники обласної спартакіади «Сила духу» нагороджені медалями та грамотами, а переможці та призери нагороджені кубками та дипломами.

За прийняту участь в Спартакіаді команди та перемогу слід подякувати керівникам підприємств, установ та організацій, які надали посильну благодійну допомогу:

 1. Товариство з обмеженою вiдповiдальнiстю "АЛЬФА-ГАЗ", директор Скоп Віталій Георгійович.
 2. Товариство з обмеженою вiдповiдальнiстю "АГРОМОТОРСЕРВІС", директор Стасюк Володимир Михайлович.
 3. Філія публічного акціонерного товариства "Державна продовольчо-зернова корпорація України" "СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКИЙ ЕЛЕВАТОР", директор Каленик Оксана Петрівна.
 4. Філія "Старокостянтинівський райавтодор" дочірнього підприємства "Хмельницький облавтодор" відкритого акціонерного товариства "Державна акціонерна компанія "Автомобільні дороги України", начальник Леськов Микола Іванович.
 5. Філія "Старокостянтинівський завод залізобетонних шпал" акціонерного товариства "Українська залізниця", в.о. директора Помоз Андрій Валентинович.
 6. Товариство з обмеженою вiдповiдальнiстю "МЕГАТЕКС ІНДАСТРІАЛ", директор Колесніков Андрій Анатолійович.
 7. Сільськогосподарський кооператив ім. Щорса, голова Фомович Віталій Васильович.
 8. Управління освіти виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області, начальник Пасічник Анатолій Панасович.

 

Начальник Старокостянтинівського відділення                          В.М. Василик


Роз’яснення про уповноважених осіб найманими працівниками з питань охорони праці

 

З 01 липня набуде чинності новий порядок розслідування нещасних випадків


Заходи з охорони праці при роботі в спеку

 

         Спека у літній період негативно впливає  на стан здоров’я людини при виконанні трудових та посадових обов’язків. Перегрівання на робочому місці (головний біль, нудота, втома, млявість, сонливість тощо) збільшує ризик настання нещасного випадку. Саме тому, керівникам робіт в умовах підвищення температури повітря необхідно більш ретельно планувати виробничі завдання для кожного працівника, обов’язково забезпечити належний контроль за дотриманням вимог законодавства щодо створення безпечних умов праці під час виконання робіт при дії високих температур зовнішнього середовища, а саме:

 • перевірити забезпечення (забезпечити) працівників спеціальним одягом відповідних розмірів (у т.ч. головними уборами - бажано з натуральних тканин), здійснювати контроль за їх використанням; 
 • обмежити допуск до роботи в умовах підвищеної температури осіб молодше 25 і старше 40 років;
 • не допускати до роботи працівників у хворобливому або втомленому стані;
 • доукомплектувати медичні аптечки та забезпечити ними робочі місця;
 • провести позапланові інструктажі з працівниками щодо дотримання вимог безпечного ведення робіт та надання долікарської допомоги у разі сонячного та теплового удару;
 • за можливості не проводити роботи на відкритому повітрі при температурі повітря вище 37°С; 
 • скласти розклад роботи так, щоб працівники регулярно відпочивали в охолоджуваних приміщеннях або у тіні. При виконанні важких робіт збільшувати перерви, регулювати графік роботи, зміщуючи час роботи у більш прохолодний період доби, додати кількість технологічних перерв;
 • зменшити фізичне навантаження працівників, по можливості механізувати виробничий процес або залучати додаткових робітників;
 • забезпечити працівників на робочих місцях охолодженою питною водою, вітамінізованими напоями (разом з потом з організму людини виводяться солі та мікроелементи, тому слід дотримуватися питного режиму - пити часто і невеликими порціями);
 • проводити медичні огляди на початку робочої зміни працівників, які виконують роботи, що віднесені до робіт з підвищеною небезпекою;
 • проводити постійний моніторинг погодних умов і при їх погіршенні негайно вживати відповідних заходів для поліпшення умов праці працюючих на відкритому повітрі.

        Старокостянтинівське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області звертається до керівників підприємств та організацій вжити усіх необхідних заходів з попередження нещасних випадків під час виконання робіт при дії високих температур зовнішнього середовища.

 


Старокостянтинівське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України інформує

 

Вагомий внесок у вирішення завдань соціального захисту людини праці на теренах Хмельницької області вносять робочі органи управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області. Серед них Старокостянтинівське відділення, на обліку в якому станом на 01 січня 2018 року перебуває 4346 страхувальників, у тому числі: 1133 юридичні особи, 927 фізичних осіб, які використовують найману працю, 2261 фізична особа (особисто) та 25 відокремлених підрозділів.

Відділення опікується 593 потерпілими на виробництві та членами їх сімей (у тому числі 39 особами з території проведення АТО). Із загальної кількості потерпілих 549 мають стійку втрату працездатності, 28 є утриманцями загиблих на виробництві годувальників. На сьогодні всі потерпілі внаслідок нещасних випадків або професійних захворювань гарантовано отримують гідний соціальний захист. Зокрема, в повному обсязі і своєчасно здійснюються страхові виплати, надається комплекс медико-соціальних послуг, серед яких утримання в лікарні, реабілітаційному закладі або санаторії, забезпечення необхідними лікарськими засобами, протезами, ортопедичними виробами, спеціальним медичним, постійним, стороннім видами догляду та побутовим обслуговуванням, спеціальними засобами пересування тощо.

Протягом 2017 року страхувальниками подано до відділення 1934 заяви-розрахунки для фінансування матеріального забезпечення застрахованим особам на загальну суму 13,9 млн гривень. Середній розмір денної допомоги по тимчасовій непрацездатності становив у звітному періоді 131,3 грн, середній розмір денної допомоги по вагітності та пологах – 125,2 гривень. Аналіз показників тимчасової непрацездатності за 2017 рік показав, що порівняно з попереднім роком кількість днів на 100 застрахованих осіб збільшилася на 35 і склала в цілому по відділенню 350 днів. У розрізі районів: Старокостянтинівський – 336 днів на 100 застрахованих осіб (+58), Полонський – 381 день на 100 застрахованих осіб (–4).

Важливим напрямом роботи відділення є організація роботи щодо забезпечення права застрахованих осіб та членів їх сімей на отримання реабілітаційного лікування, яке спрямоване на продовження тривалості активного та здорового способу життя працівників, відновлення їх працездатності та попередження інвалідності. Проводиться тісна співпраця з медичними закладами щодо направлення застрахованих осіб на реабілітаційне лікування.

Загалом витрати відділення за 2017 рік склали 24,3 млн гривень. Найбільшу питому вагу в їх структурі займає матеріальне забезпечення (56 %) та страхові виплати потерпілим (33 %). Зокрема, допомога по тимчасовій непрацездатності становила 8842,8 тис. грн, або 36 %; на щомісячні страхові виплати потерпілим на виробництві та членам їх сімей використано 6526 тис. грн (26 %); надано допомогу по вагітності і пологах у розмірі 4655 тис. грн (18 %); використано на медичну та соціальну допомогу 1141 тис. грн (4,5 %).

За даними фінансового звіту доходна частина бюджету відділення за 2017 рік виконана на 61,5 %. Протягом 2017 року проведено перевірки 142 страхувальників з питань дотримання законодавства про загальнообов’язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності. За результатами проведених перевірок винесено 64 рішення про повернення Фонду коштів та застосування фінансових санкцій на загальну суму 50,9 тис. гривень.

У той же час на доходний рахунок відділення надійшло 52,6 тис. грн, в тому числі: від надходження неправомірно витрачених коштів – 36,8 тис. грн; штрафних санкцій – 14,1 тис. грн; стягнення штрафів за адміністративні правопорушення із посадових осіб – 1,6 тис. гривень.

Велику увагу ми приділяємо виконанню ще одного завдання Фонду – профілактиці виробничого травматизму. Минулого року зареєстровано 15 страхових випадків, що сталися на підприємствах, установах та організаціях Старокостянтинівського та Полонського районів. У результаті постраждало 16 осіб, в тому числі одна людина загинула та зафіксовано один випадок смерті на підприємстві, не пов’язаний із виробництвом.

Для недопущення виробничого травматизму відділенням систематично надається практична допомога в опрацюванні та поширенні серед роботодавців положень, інструкцій з охорони праці, надаються консультації, проводяться наради та семінари. Оскільки аналіз причин нещасних випадків свідчить про те, що майже усі вони настали з організаційних причин, отже, на це можна і потрібно впливати.

Відділення працює, щоб здійснювати соціальний захист застрахованих громадян. Вони – основа нашої роботи, а їхня вдячність та впевненість у завтрашньому дні є найкращою оцінкою нашої роботи.

 

 

В. Василик, начальник Старокостянтинівського відділення

управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування

України в Хмельницькій області

 


 

скачать софт
Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Координаційний центр з надання правової допомоги
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 23.12.2019 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Перелік пунктів обігріву у Старокостянтинівському районі

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію

ГО "Донбас СОС" безкоштовна "гаряча лінія" 0-800-309-110

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Лютий 2020    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 
Погода
Архів
Лютий 2020 (15)
Січень 2020 (25)
Грудень 2019 (22)
Листопад 2019 (28)
Жовтень 2019 (19)
Вересень 2019 (20)