ЕКОНОМІКА І ПІДПРИЄМНИЦТВО

УКРАЇНСЬКО-КАЗАХСТАНСЬКИЙ БІЗНЕС-ФОРУМ «УКРАЇНА – КАЗАХСТАН, ЦЕНТРАЛЬНА АЗІЯ»

 Інформуємо, що 5 вересня 2019 року в м.Нур-Султан (Астана) Казахстан відбудеться українсько-казахстанський бізнес-форум «Україна - Казахстан, Центральна Азія». Головними напрямками заходу стануть: машинобудування, сільське господарство, продукти харчування, ІТ.

Захід організовано Посольством України в Казахстані, ТПП України, Торговим домом «Україна-Азія», Національною компанією «KAZAKH INVEST», Асоціацією експортерів та імпортерів «ЗЕД» та Центром міжнародної ділової співпраці за підтримки Посольства Республіки Казахстан в Україні.

Ключовою подією Форуму стануть В2В зустрічі українських і казахстанських компаній. У зв’язку з цим Посольство України в РК звернулося до державних органів країни, в тому числі до Кабінету Міністрів РК, щодо підтримки заходу. Національна палата підприємців Республіки Казахстан «Атамекен», Зовнішньоторговельна палата Казахстану, Палата підприємців міста Нур-Султан, Торговий дім «Україна - Азія», національні асоціації в сфері АПК та продовольства, машинобудування та ІТ залучені до формування аудиторії казахстанських учасників Форуму. Організатори Форуму, за додатковим зверненням, готові забезпечити індивідуальну ділову програму в рамках візиту, в т.ч. зустрічі з органами місцевої влади, визначеними організаціями і компаніями та інші послуги.

Вартість участі в Форумі складає 1 480 або 1 380 доларів США за одно- або двомісне розміщення відповідно. До вартості входить: переліт Київ - Нур-Султан - Київ, розміщення в Radisson Hotel Astana 5*, логістика відповідно до Програми, сніданок та вечеря, участь у діловій програмі, презентація компанії в експозиції Форуму, екскурсійна програма, організація зустрічей в рамках Форуму.

Участь у заході це хороша можливість для компаній оцінити потенціал роботи на ринку в нових реаліях, представити продукцію та послуги потенційним партнерам, провести ефективні переговори.

З питань участі звертайтесь до Центру міжнародної ділової співпраці ТПП України: Гусак Анни +380955466509, annagusak23@gmail.com; Малахівської Станіслави + 380 67 232-92-20, sme58@gmail.com; Голято Андрія +380 67 662-96-56, a.v.goliato@gmail.com.

Для реєстрації переходьте за посиланням: https://ucci.org.ua/events/forums-and-conferences/ukrayinsko-kazakhstanskii-biznes-forum-ukrayina-kazakhstan-tsentralna-aziia.

 

Додатки: Програма візиту української делегації

          Анкета учасника делегації


До уваги підприємств зацікавлених у експорті продукції!

Агенція регіонального розвитку Хмельницької області спільно з Департаментом економічного розвитку, промисловості та інфраструктури Хмельницької обласної державної адміністрації формує каталог експортних пропозицій підприємств Хмельницької області з метою його подальшого просування серед зацікавлених іноземних компаній та налагодження ділових і бізнесових зв’язків.

У випадку зацікавленості в експорті продукції Вашої компанії та налагодження ділових зв’язків з іноземними компаніями, просимо заповнити   форму для експортних пропозицій.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdpMhiPjr-F29MS0dW3Kyn9tOr-WMaYDThnEJ_7yCHcX0noWA/viewform


25-26 квітня у місті Хмельницький відбудеться Подільсько-буковинський міжнародний форум "Швейна галузь: перезавантаження", що організовується Центром інформаційної підтримки бізнесу за підтримки Європейського банку Реконструкції і Розвитку у рамках ініціативи Європейського Союзу EU4Business

 

До уваги керівників підприємств!

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України проводить опитування експортерів


АВСТРІЙСЬКО-УКРАЇНСЬКИЙ БІЗНЕС-ФОРУМ & B2B ПЛАТФОРМА


Запрошуємо до участі у ІІІ Міжнародному економічному форумі "Інвестиційні можливості Хмельниччини"

 

Програма ІІІ Міжнародного економічного форуму "Інвестиційні можливості Хмельниччини"

 

Заявка щодо участі у ІІІ Міжнародному економічному форумі "Інвестиційні можливості Хмельниччини" (14-15 березня 2018 року)


У Києві відбудеться Експо-конгрес "Бізнес для Розумних Міст"!

 

З 29 до 31 січня на головній арені країни НСК "Олімпійський" відбудеться Експо- конгрес "Бізнес для Розумних Міст".

"Бізнес для Розумних Міст" - це глобальний захід, який має на меті зібрати лідерів регіону для вирішення проблемних питань у містах та пошуку найкращих партнерів для реалізації проектів і надання послуг.

Перший день Конгресу буде присвячений участі бізнесу в трансформації міст. Мери та представники міст, урядів та приватних компаній презентують свої успішні історії участі бізнесу в трансформації міст, проінформують про те, як вони досягли реальних партнерських відносин між бізнесом та публічною владою.

День другий - Розумні міста Регіону: досвід та виклики. Основна тема, що підлягає обговоренню на цій сесії - "Підвищення ролі бізнесу у Стратегіях Розумних Міст (Smart City Strategies) в Україні та регіоні: нова економіка". Експерти розкажуть про економіку замкнутого циклу, технології "блокчейн", зелену та синю економіку тощо.

На додаток до Конгресу, 6 конференцій, присвячених конкретним напрямам (2 паралельні конференції за день). Під час яких буде проведено спеціалізовані сесії за різною тематикою та секторами, зокрема: розумна мобільність: електричні та бездротові автомобілі, інтеграція транспортних моделей та стабільна мобільність; розумне навколишнє середовище: відновлювана енергія та енергоефективність; розумна економіка: промислові та інноваційні парки, їх роль у стійкому зростанні; розумний спосіб життя: здоров'я та спорт - як технології дозволяють поліпшити якість життя та забезпечити здоровий спосіб життя; розумний уряд: координація між публічними адміністраціями у розробці Smart проектів, е-урядуванні та інтеграції технологій в управління містами; розумні люди: лабораторії життя, освіта, етика тощо та їх роль у трансформації міст у Розумні та Сталі.

Серед спікерів заходу представники уряду України, бізнесу та міжнародні експерти із зазначених питань, в тому числі: Степан Кубів, Перший віце-прем'єр-міністр України - Міністр економічного розвитку та торгівлі України; Віталій Кличко, Київський міський голова, Голова Київської міської державної адміністрації; Джорді Хереу, Президент Iden City, мер Барселони (період з 2006 до 2011); Карі Айна Ейк, Генеральний секретар Організації міжнародних економічних відносин - OiER, Австрія, засновник і виконавчий директор програми USC (United Smart Cities); Артем Ліс, Головний редактор Проекту BBC World Service 2020, перед цим - Голова Європейської служби BBC World Service; Епі Людвик Некай, засновник та керівник Crowdsourcing Week, Сінгапур; Др. Ірфан Аль Хасані, економічний експерт Офісу Конкурентоспроможності Дубаї, Департамент економічного розвитку Дубаі (DED), Уряд Дубаї, ОАЕ та багато інших.

"Бізнес для Розумних Міст" - це простір, де впливові глобальні компанії можуть зустріти партнерів, місцева влада - знайти рішення для розв'язання проблем міст, стартами - зустріти інвесторів, а інвестор - знайти проекти та/або компанії, в які можна вкладати кошти.

Запрошуємо представників засобів масової інформації долучитися до заходу. Попередня акредитація ЗМІ буде відбуватись до 19.00 25 січня включно. Контактна особа для акредитації: +38 067 500 73 86 (Тетяна) або gostevatatiana@gmail.com

Детальніша інформація на сайті: www.businessforsmartcities.com

З питань медіа партнерства звертатися: gostevatatiana@gmail.com

Дата проведення: 29-31 січня 2019 року.

Місце проведення: м. Київ, вул. Велика Васильківська, 55, НСК "Олімпійський".


POLISH-UKRAINIAN HIGH-TECH HUB 2018


6-8 ЛИСТОПАДА 2018 РОКУ ВІДБУДЕТЬСЯ ХVІ МІЖНАРОДНИЙ ФОРУМ "ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНИЙ КОМПЛЕКС УКРАЇНИ: СЬОГОДЕННЯ ТА МАЙБУТНЄ"

Відповідно до рішення Уряду України на території Міжнародного виставкового центру (Броварський проспект, 15, м. Київ) з 6 по 8 листопада 2018 року відбудеться ХVІ Міжнародний форум "Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє".

Організатори:

 • Міністерство енергетики та вугільної промисловості України
 • ТОВ "Міжнародний виставковий центр"

Формат Форуму:

 • Галузева експозиція "ПЕК України" за участю національних компаній паливно-енергетичного комплексу України продемонструє сучасний стан та перспективи подальшого розвитку енергетичної галузі.
 • ХVІ Міжнародна виставка "Енергетика в промисловості - 2018" презентує широкий спектр світових та вітчизняних зразків енергетичного, електротехнічного, світлотехнічного обладнання та приладів, кабельно-провідникової продукції, автоматизованих систем управління енергоресурсами, енергозберігаючих технологій для оновлення об'єктів ПЕК та інших галузей промисловості.
 • ІII Міжнародна спеціалізована виставка "НАФТОГАЗЕКСПО - 2018" представить технології, обладнання та послуги, що використовуються для розвідки, видобутку, транспортування, переробки та зберігання нафти та природного газу.
 • IІI Міжнародна спеціалізована виставка гірничодобувної та вугільної промисловості "MINING INDUSTRY EXPO - 2018" представлятиме сучасну бурову, кар'єрну, прохідницьку техніку та інструмент, гірничозбагачувальне обладнання, гірничий транспорт, запчастини і комплектуючі, а також системи автоматизації та життєзабезпечення.
 • Ділова програма зосередить увагу фахівців на підвищенні рівня енергетичної безпеки країни, впровадженні реформ у паливно-енергетичному комплексі України, модернізації підприємств і механізмах залучення інвестицій.

Також, відбудеться V Всеукраїнський семінар інженерів-енергетиків, присвячений кращим практикам енергозбереження та ефективного управління енергетичним господарством, застосуванню новітніх технологій і засобів для зниження енергетичних витрат.

 

Запрошуємо взяти участь у ХV Міжнародному форумі "Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє" і Міжнародних виставках "Енергетика в промисловості - 2018", "НАФТОГАЗЕКСПО - 2018" та "MINING INDUSTRY EXPO - 2018". Адже саме ці заходи дадуть унікальну можливість комплексно, в рамках одного заходу, презентувати технології, обладнання і продукцію широкому колу фахівців та сприятимуть її просуванню на ринку, а також допоможуть сформувати цілісну картину процесів, які відбуваються навколо основної ланки вітчизняної економіки – паливно-енергетичного комплексу.

 

За довідками щодо участі звертатися:

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України:

тел./факс: +38 044 531-36-12; е-mail: natalia.kazakova@mev.gov.ua

ТОВ "Міжнародний виставковий центр"

02002, Київ, Броварський проспект, 15

Тел./факс +38 044 201-11-57, 201-11-78; е-mail: lyudmila@iec-expo.com.ua

сайт: www.iec-expo.com.ua

 IX Міжнародний форум «Дні польського бізнесу в Україні»

 

15 листопада 2018 року в Києві відбудеться IX Міжнародний форум "Дні польського бізнесу в Україні", який традиційно збере на одному майданчику представників державних та місцевих органів влади, дипломатичних установ та бізнес-спільноти з метою обговорення питань польсько-української співпраці, налагодження співробітництва та ділових контактів.

Цьогорічний форум в Києві стане платформою для обговорення широкого кола важливих та актуальних тем, зокрема:

 • зміни в динаміці розвитку торгово-економічної співпраці України та Польщі за останні роки: які перспективи відкриваються для українського бізнесу;
 • спільні проекти в галузі енергетики та енергозбереження;
 • розбудова автомобільних і залізничних шляхів: чи зблизять вони Україну та Польщу;
 • інфраструктура і логістика в розрізі польсько-українського співробітництва;
 • будівельна галузь Польщі: які перспективи виходу українських бізнес-гравців на ринок сусідів;
 • які польські інвестиційні проекти будуть цікаві для українського бізнесу;
 • як отримати доступ до економічно та комерційно вигідних фінансових інструментів для ведення бізнесу в Польщі;
 • переваги податкової системи Республіки Польща;
 • які нюанси необхідно враховувати, ведучи бізнес в ЄС та Польщі зокрема.

 

Захід традиційно пройде під патронатом Посольства Республіки Польща в Україні.

Організатори:

Асоціація Українського бізнесу в Польщі;

EUCON Юридична Група;

Польська Конфедерація Роботодавців Lewiatan.

Співорганізатори:

Міжнародне товариство польських підприємців в Україні;

Польське Агентство Інвестицій та Торгівлі;

Державна інноваційна фінансово-кредитна установа.

 

Серед гостей форуму очікуються підприємці з України та Польщі, які зацікавлені у бізнес-співпраці між двома державами, мають ідеї щодо реалізації спільних проектів та потребують фінансової підтримки для запуску власних стартапів.

Історія Міжнародного форуму бере свій початок від 2014 року – відтоді захід проходить двічі на рік: навесні – у Варшаві ("Дні українського бізнесу") і восени – в Києві ("Дні польського бізнесу"). Щоразу форум збирає близько 300 учасників, серед яких представники малого, середнього та великого бізнесу України і Польщі. Для більшості з них участь у форумі стає першим кроком для запуску власних проектів, зокрема в Польщі та інших країнах ЄС.

Тому, якщо Ви зацікавлені в пошуку бізнес-партнерів або інвесторів для свого проекту/стартапу, маєте намір вийти на ринки Європи, але не знаєте з чого почати, наш захід саме для Вас!  

Місце проведення: Готель "Україна", конференц- зал "Асамблея", вул. Інститутська, 4, м. Київ.

Контактна особа в Польщі – Інга Лівандовська, events@euconpl.eu, тел. +48 577 077 287.

Контактна особа в Україні – Олена Вакулік, events@eucon.ua, тел. +380(44)2380944.

 

РЕЄСТРАЦІЯ  за посиланням: http://eucon.ua/forum9pbd/

УМОВИ УЧАСТІ

ВАРТІСТЬ УЧАСТІ У ФОРУМІ

Кількість учасників від однієї компанії

Період оплати

ДО 30 СЕРПНЯ

З 1 ПО 15 ВЕРЕСНЯ

З 16 ПО 30 ВЕРЕСНЯ

З 1 ПО 15 ЖОВТНЯ

З 16 ПО 31 ЖОВТНЯ

З 1 ПО 14 ЛИСТОПАДА

15 ЛИСТОПАДА

1 учасник

1 200 грн. / 160 PLN

1 500 грн. / 200 PLN

1 800 грн. / 230 PLN

2 100 грн. / 270 PLN

2 400 грн. / 310 PLN

2 700 грн. / 350 PLN

3 200  грн. / 410 PLN

 

 

 

 

 

 

 

від 3 учасників (за 1 особу)

1 000 грн. / 130 PLN

1 200 грн. / 160 PLN

1 400 грн. / 180 PLN

1 600 грн. / 210 PLN

1 800 грн. / 230 PLN

2 000 грн. / 260 PLN

3 200 грн. / 410 PLN

 

 

 

 

 

 

 

ПРОГРАМА ФОРУМУ (додається)


ФІНСЬКО-УКРАЇНСЬКИЙ ТРАСТОВИЙ ФОНД

 

 

Трастовий фонд забезпечує грантове фінансування для стимулювання співпраці двох країн у сферах енергоефективності та відновлюваної енергетики.

Повна інформація про ФОНД: http://www.nefco.org/work-us/our-services/grants/finland-ukraine-trust-fund

 

Програма

Ціль Трастового фонду - сприяти співпраці між Фінляндією та Україною та визначити можливості надання консультаційних послуг та інвестицій для проектів у сферах енергоефективності, відновлюваних джерел енергії, виробництва енергії з відходів та створення інтелектуальних енергетичних систем.

Трастовий фонд фінансується Міністерством закордонних справ Фінляндії та управляється НЕФКО.

Місцевий координатор - Держенергоефективності.

Діяльність Трастового фонду буде зосереджена на наступних сегментах:

 1. Відновлювана енергія та виробництво енергії з відходів
 • Інтеграція відновлюваних джерел енергії та виробництва енергії з відходів в енергосистеми при забезпеченні стабільності національної системи
 • Використання цих джерел енергії у виробництві електроенергії, а також у секторах опалення та охолодження
 • Збільшення частки електроенергії, виробленої з відновлюваних джерел та відходів
 • Ефективні логістичні заходи для біоенергетики, утилізація відпрацьованого палива
 • Створення нового національного інструменту фінансування для залучення інвестицій у відновлювану енергетику
 1. Виробництво електроенергії та тепла
 2. Мережі централізованого теплопостачання
 • Енергоефективність у будівлях, промисловості
 1. ІТ-рішення та розподільчі мережі.
 2. Розвиток партнерських відносин у контексті програм багатосторонніх розробок та проектів міжнародних фінансових установ:
 • Інтелектуальні енергетика та енергетичні системи, використовуючи наявні чисті джерела енергії

 

Обсяг та умови фінансування

 • Фінансування демонстраційних проектів може надаватися як грантове фінансування українським підприємствам з наданням переваги МСП (малим та середнім підприємствам) для державних та приватних проектів.
 • Як правило, потрібний власний внесок власників проекту, проте технічна допомога, наприклад, консалтинг та програмне забезпечення, може бути підтримано із покриттям до 100% вартості.
 • Закупівлі повинні бути прив'язані до фінської частки, що означає, що кожен проект повинен мати інтерес у Фінляндії у формі консалтингу, поставок або інвестицій. Рівень фінської частки становить щонайменше 30% від загальної вартості проекту. Вибраними консультантами є, головним чином, компанії, зареєстровані у Фінляндії.
 • Закупівлі, пов'язані з діяльністю, що підлягає фінансуванню, здійснюються у відповідності до Рекомендацій щодо закупівель НЕФКО.
 • Є можливості поєднання грантів з іншими фінансовими інструментами НЕФКО - позики в Investment Fund loansFacilities for Cleaner ProductionEnergy Saving Credits.
 • Кошти будуть використані виключно для фінансування діяльності, яка відповідає критеріям ОДР, встановленим КСР ОЕСР (OECD DAC).
 • Кошти планується виплатити до кінця 2021 року.

 

Демонстративні проекти

Грантова підтримка може бути поширена на демонстраційні проекти, якщо;

 • проекти є трансформаційними, інноваційними та впроваджують нові технології на місцевому ринку;
 • партнер зобов'язується здійснити проект за допомогою грошового або натурального внеску;
 • проект, імовірно, не буде реалізовано без підтримки цього гранту.

Крім того, демонстративні проекти повинні

 • приносити користь не тільки локально, а й на національному рівні;
 • бути інноваційними;
 • впроваджуватися на основі відомих і перевірених технологій;
 • бути економічно ефективними;
 • бути доступними і не мати негативного впливу на вразливі групи споживачів;
 • підвищувати енергоефективність на рівні системи, підсистеми чи компонентів;
 • бути екологічно стійкими;
 • бути фінансово стійкими після грантової підтримки;
 • бути прикладами найкращих практик та найкращих доступних технологій;
 • бути здатними до мультиплікації.

 

Технічна допомога

Фінансування для Технічної допомоги (ТД), також окреме, може бути надано різним видам проектів, включаючи послуги програмного забезпечення, законодавчу підтримку та створення інструментів фінансування, ноу-хау, виробництво енергії з відновлюваних джерел енергії тощо.

Фінансування також може надаватися експертним службам для підтримки Держенергоефективності, спираючись на їхні пропозиції, а також надається довгостроковими місцевими фахівцями та консультантами або короткостроковими зовнішніми консультантами. Ці рекомендації охоплюють також ТД та консалтингові проекти.

Зокрема, проекти, які мають право на фінансування ТД та консультаційних проектів, повинні:

 • приносити користь не тільки локально, а й на національному рівні
 • бути прогресивними, демонстративними та інноваційними
 • підвищувати довіру інвесторів до енергетичного сектору
 • підтримувати ратифікацію «чистої» енергетичної політики
 • надавати нові можливості для підтримки політики у сферах співпраці у рамках цього фонду
 • сприяти залученню прямих іноземних інвестицій
 • підтримувати національний інструмент фінансування

 

Як подати заявку на фінансування з Програми?

Щоб подати заявку на фінансування з Трастового фонду, заповніть Заявку для участі. (додається)

Ви можете запросити форму Заявки у формі Word від контактних осіб нижче. Зверніть увагу, що заповнені форми заявки повинні бути подані в електронній формі за адресою: finland.trustfund.proposals@gmail.com.

Для отримання додаткової інформації про Програму, будь ласка, зв'яжіться з нами:

 • Директор Проекту, Яркко Олкінуора (Фінляндія): +358 40 0805056 або Olkinuora@fcg.fi
 • Керівник групи, Андрій Левконюк (Україна): +380 97 6405390 або levkonyuk@fcg.fi

Доступне фінансування з Трастового фонду здійснюється за пропозицією, отриманою від заявників, та її подальшої оцінки Комітетом з оцінки та моніторингу Трастового фонду,затвердженням Інвестиційним комітетом НЕФКО та затвердженням без заперечень Міністерством закордонних справ Фінляндії.

 

Джерело: http://www.nefco.org/work-us/our-services/grants/finland-ukraine-trust-fund

 

 


Програма ЄС "Конкурентоспроможність підприємств малого і середнього бізнесу (COSME) (2014-2020)"

 

ПРОГРАМА HORIZON 2020


Інформація

щодо міжнародної Програми  “Fit for Partnership with Germany” 

(“Готові до співпраці з Німеччиною”)


З 9 по 13 жовтня 2018 року у м.Ніцца відбудеться міжнародна спеціалізована програма "Управління Ефективністю. Розробка і впровадження КРІ" (Модуль European Director License)


ДО УВАГИ СУБЄКТІВ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

З метою реалізації державної політики підтримки підприємницької ініціативи, створення сприятливих умов для розвитку бізнесу та залучення інвестицій в області впроваджуються заходи програми розвитку малого та середнього підприємництва Хмельницької області на 2017-2018 роки.

У рамках Програми суб’єктам господарювання надається фінансово-кредитна підтримка за рахунок коштів обласного бюджету для реалізації інвестиційних проектів у пріоритетних напрямах діяльності.

Фінансування інвестиційних проектів здійснюється через Регіональний фонд підтримки підприємництва по Хмельницькій області відповідно до Порядку використання коштів обласного бюджету, що виділяються на надання фінансово-кредитної підтримки суб’єктам підприємництва.

Додаткову інформацію можна отримати у Регіональному фонді підтримки підприємництва по Хмельницькій області (м.Хмельницький, вул.Грушевcького, 87, кім.401; тел. (0382)79-57-81, моб. (097)337-16-35, е-mail: khmrfpp_ua@hmukrtel.net)

 

Перелік необхідних документів для отримання фінансово-кредитної підтримки

 

Порядок використання коштів обласного бюджету, що виділяються на надання фінансово-кредитної підтримки суб’єктам підприємництва


До відома громадян!

 

Запрошуємо бажаючих взяти участь у тематичному навчальному курсі Японського агентства міжнародного співробітництва (JICA) "Розвиток мережі міських доріг", який проходитиме з 16 липня по 25 серпня 2018 року в Японії.

Для участі у конкурсі кандидати повинні займатися питаннями розвитку міських доріг, мати принаймні 5 років практичного досвіду роботи у сфері цивільного проектування / будівництва, бажано мати диплом з цивільного проектування / будівництва, бажано бути віком від 25 до 45 років, мати хороший стан здоров'я та не перебувати на військовій службі.

Відбір кандидатів на участь у згаданому навчальному курсі здійснюється Офісом JICA в Україні на конкурсній основі.

Кандидати на участь в навчальному курсі мають надати Мінекономрозвитку лист-відповідь з пакетом документів, що включає:

1) заповнену аплікаційну анкету на участь англійською мовою (один оригінал з вклеєним фото);

2) робочий звіт та заповнену інформаційну матрицю;

3) сертифікат володіння англійською мовою (у разі наявності), наприклад TOEFL, TOEIC, IELTS тощо;

4) скановану копію першої сторінки закордонного паспорту;

5) оформити відповідне подання.

Анкету, подання та брошуру в електронному вигляді можна отримати за ел. адресою: i.korzh@me.gov.ua і тел. 200-47-34.

Заявки приймаються до 10.05.2018. При цьому японська сторона бере на себе всі витрати, пов’язані з навчанням.

Просимо врахувати, що після проведення відбору та визначення учасників навчального курсу японська сторона проводить підготовчі заходи, пов’язані з оформленням віз, придбанням квитків та бронюванням місць у навчальному центрі. Тому, заміна учасника курсу неможлива, а відмова від участі призведе до фінансових збитків японської сторони та, відповідно, до зменшення можливостей для подальшої участі українських фахівців у навчальних курсах.

 

ПОДАННЯ

на кандидата для включення його до складу навчальної групи з підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів за рахунок міжнародної технічної допомоги

 1. Прізвище, ім'я, по батькові______________________________
 2. Рік народження___________________________________________
 3. Освіта___________________________________________________
 4. Спеціальність за освітою_________________________________
 5. Найменування навчального закладу, рік його закінчення____

        _________________________________________________________

        _________________________________________________________

 1. Повна назва місця роботи,  посади,  стаж  роботи  на  цій

        посаді, посадові обов'язки_______________________________

        _________________________________________________________

        _________________________________________________________

        _________________________________________________________

 1. *Ранг та категорія державного службовця__________________
 2. Чи  зарахований  до кадрового резерву державної служби та

        на яку посаду____________________________________________

        _________________________________________________________

        _________________________________________________________

 1. Якими іноземними мовами володіє  і  якою  мірою  (читає і

        перекладає із словником, читає і може розмовляти, володіє

        вільно)__________________________________________________

        _________________________________________________________

        _________________________________________________________

     10.Місця роботи та посади, які займав у минулому (з якого  і

        по який час), посадові обов'язки_________________________

        _________________________________________________________

        _________________________________________________________

     11.Стажування, участь  у  навчальних  програмах,  семінарах,

        конференціях та симпозіумах з підготовки,  перепідготовки

        та підвищення кваліфікації (назва, термін, країна, відпо-

        відальна організація, тематика навчання)_________________

        _________________________________________________________

        _________________________________________________________

        _________________________________________________________

     12.Адреса, службовий телефон,  мобільний телефон, факс___________

        _________________________________________________________

        _________________________________________________________

     _____________________      ____________   __________________

(посада   особи,   що                                     (прізвище та

підписує     подання)             (підпис)              ініціали )

 

     "____"______________200__р.

         МП

     ------------------------------------------

     * Для державних службовців.

 


МІЖНАРОДНИЙ ВИСТАВКОВИЙ ЦЕНТР У КИЄВІ ВІДКРИВАЄ СЕЗОН ПРОМИСЛОВИХ ВИСТАВОК

 

Із 3 по 5 квітня 2018 року у Міжнародному виставковому центрі, за адресою: м. Київ, Броварський проспект, 15 (ст. метро "Лівобережна", павільйон 3, вхід 3-С) відбудеться комплексний виставковий захід, який поєднує виставки:

X Міжнародну спеціалізовану виставку "КИЇВСЬКИЙ ТЕХНІЧНИЙ ЯРМАРОК" (машинобудування, металургія, литво, металообробка, інструмент, технології обробки поверхні, засоби промислової автоматизації та інше);

X Міжнародну спеціалізовану виставку "PlastExpoUA" (технології і обладнання для виробництва і переробки пластмас і каучуку);

П Міжнародну спеціалізовану виставу "Addit Expo 3D" (технології, обладнання і матеріали для адитивного виробництва і 3D друку).

Захід є важливою подією, з якої починається виставковий сезон власних промислових виставок Міжнародного виставкового центру. Цього року виставкову експозицію доповнено новими розділами: "KyivMold" (форми, прес-форми, штампи) та "ПОЛІУРЕТАНИ" (обладнання для виробництва і переробки поліуретанів, сировина, вироби з поліуретанів).

Головна мета виставкових проектів - демонстрація найкращих досягнень науки, техніки і технологій, необхідних для інноваційного розвитку економіки України.

Доповненням виставкової експозиції стане актуальна для представлених галузей ділова програма (конференції, семінари, презентації), яка спрямована на підвищення конкурентоспроможності продукції та задоволення потреб споживачів.

З інформацією щодо складу учасників та заходів ділової програми можна ознайомитися на офіційному веб-сайті: www.iec-expo.com.ua. Вхід на виставки безкоштовний.

Додаткову інформацію можна отримати в Міжнародному виставковому центрі за адресою: 02002, м. Київ, Броварський пр-т, 15, тел./факс (044) 201-11-65, 201-11-56, e-mail: plast@iec-expo.com.ua.


 

ВІДБУДЕТЬСЯ ВИСТАВКОВИЙ ФОРУМ  "ARMENIA EXPO 2018"

 

7-9 вересня 2018 року у м. Єреван, Республіка Вірменія, відбудеться Вісімнадцятий універсальний регіональний торгово-промисловий виставковий форум "ARMENIA EXPO 2018".

Метою цього заходу є об’єднання бізнес-спільноти провідних країн світу для започаткування і розвитку нових проектів, обміну досвідом та визначення стратегічних напрямів співпраці.

У форумі приймуть участь 170 компаній, асоціацій, спілок та організацій з Вірменії, Білорусі, Німеччини, Грузії, Індії, Ірану, Китаю, Латвії, Литви, Польщі, Чехії, України.

Основні цілі і завдання виставкового форуму:

- пошук нових ринків збуту;

- залучення іноземних інвестицій в економіку Вірменії;

- демонстрація економічного потенціалу Вірменії;

- пошук нових ділових партнерів.

Місце проведення – виставковий комплекс "Єреван Експо", вул. А.Акопяна, 3 (інститут Мергеляна), Республіка Вірменія. Офіційна церемонія відкриття – 7 вересня 2018 року о 12 годині.

До участі запрошуються власники та керівники підприємств, що зацікавленні у зовнішньоекономічній діяльності, зокрема з Вірменією.

З умовами участі у "ARMENIA EXPO 2018" та правилами реєстрації у зазначеному заході можна ознайомитися на офіційному сайті форуму за посиланням https://expo.am/armeniya-expo/#1493965309871-ccc91744-5be2.

 


Інформація про міжнародні програми навчання у сфері бізнесу

 

З метою сприяння регіональній економіці, стимулювання зовнішньоекономічної діяльності, розвитку малого та середнього бізнесу, інформуємо про нові міжнародні програми.

 

Програма навчання та ділового партнерства "Україна – Австрія: експорт у країни ЄС"

Програма включає інтенсивне навчання в Києві з австрійськими експертами, навчальні матеріали, переклад, кава-брейки, іспит, сприяння в пошуку партнерів, розробку індивідуальної програми візиту, проживання в Австрії в DBL з сніданком (SGL + 30 Євро), бізнес-форум в Відні, вітальний ланч і прощальну вечерю, забезпечення внутрішнім транспортом і перекладачем в Австрії.

Документ про закінчення: Диплом WIFI, Австрія

Внесок участі: 720 Євро, члени КТПП 650 Євро (оплата в гривнях за поточним курсом)

Додаткові витрати: відкриття візи, авіаквиток.

Заповнити заяву для участі у програмі та отримати більш детальну інформацію можна за посиланням: http://training-center.kiev.ua/uk/treningi-uk/shkola-eksporta-uk/avstriyskaya-programma-partnerstva-so-stazhirovkoy-v-vene-eksport-v-stranyi-es/

 

ФАХІВЦІ З НІМЕЧЧИНИ (SES)

Служба старших експертів (SES) надає експертну допомогу з метою сприяння співпраці та розвитку бізнесу і технологій.

З допомогою Служби старших експертів підприємства можуть запросити для вирішення конкретних технологічних або комерційних завдань досвідченого німецького експерта, який працюватиме протягом 3-8 тижнів на волонтерських засадах.

Детальну інформацію, огляд галузевих компетенцій, зразок заявки на надання допомоги можна отримати за посиланням: http://training-center.kiev.ua/uk/kursi/fahivtsi-z-nimechchini/

 

За більш детальною інформацією щодо Програм звертатись у Центр бізнес-освіти Київської Торгово-промислової палати.

Координатор програм: Леся Засульська, тел. (044)235-82-96, e-mail: lesya.z@kiev-chamber.org.ua.

 

 


ПРОГРАМА РОЗВИТКУ МАЛОГО І СЕРЕДНЬОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА

У СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОМУ РАЙОНІ

на 2017-2018 роки

 

Рішення сесії районної ради

________________________________________________________________________________________________________________________

Інформація про виконання Програми розвитку малого і середнього підприємництва у Старокостянтинівському районі на 2015-2016 роки

 

Рішення сесії

 __________________________________________________________________________________________________________

Форум «Укрлегпром: Промисловий діалог з Урядом»

Програма Всеукраїнського Форуму «Укрлегпром: Промисловий діалог з Урядом»

Анкета учасника Всеукраїнського Форуму «Укрлегпром: Промисловий діалог з Урядом»

________________________________________________________________________________________________________________________

Семінар на тему: "Системи антикорупційного менеджменту за стандартом ISO 37001" в межах 10-го Всеукраїнського з’їзду якості "Якість як національна ідея України"

 

Зразок заявки на участь у 10-му Всеукраїнському з’їзді якості

___________________________________________________________________________________________________________

Україна - учасник Міжнародної спеціалізованої виставки ''ЕКСПО-2017''

_______________________________________________________________________________________________________________________ 

Міжнародні виставково-ярмаркові заходи у 2017 році

(пропозиції країн організаторів станом на 01 липня 2016 року)

________________________________________________________________________________________________________________________

До уваги товаровиробників!

 Проект „Купуй товари Хмельниччини”

Положення проекту „Купуй товари Хмельниччини”

 Зразки заяв на участь у Проекті „Купуй товари Хмельниччини” суб'єктів господарювання

___________________________________________________________________________________________________________

 

Реєстр зарубіжних компаній-експортерів харчової продукції до КСА

 Інформуємо, що наразі Саудівська організація продовольства та медикаментів (СОПМ) формує реєстр зарубіжних компаній-експортерів харчової продукції, зокрема риби та інших водяних тварин.

Згідно з нововведеннями, підприємства-експортери рибної продукції та контролюючі органи, що відповідають за рибні ресурси, мають можливість зареєструватися на сайті СОПМ, вказавши таку інформацію:

 • назва компанії - експортера зазначеної продукції;
 • контролюючий орган, що здійснює реєстрацію компанії, а також є відповідальним за рибні ресурси;
 • наукові назви та види риби (торговельні назви, стать та види), виробництво яких пропонується на експорт.

Сайт СОПМ для реєстрації: www.sfda.gov.sa/ar/food еsегvісеs/Раgеs/FЕRS1.аspх.

Водночас, повідомляємо, що інформація щодо умов та механізмів встановлення, зняття тимчасової заборони на експорт яловичини, птиці та виробів з них, а також умови акредитації суб’єктів, що планують здійснювати підприємницьку діяльність на території КСА розміщена на сайтах: www.sfda.gov.sa/en/food/about/adminstration/mangement.

___________________________________________________________________________________________________________

 

Щодо сприяння експорту української продукції

З метою просування українського експорту та залучення інвестицій в економіку України інформуємо про зацікавленість чеської фірми «DOMESTAV s.r.o.» щодо поставок з України наступної продукції: - ламелі для каркасу ліжка з смереки , ялини, сосни тополі або вільхи. Мінімальна кількість: 40-50 кубічних метрів в місяць. Розміри: ширина – 60, 70, 80, 90, 100 мм; довжина – 950 - 1000 мм або 1850-2000 мм; товщина 22 мм. Якість: відсутність посиніння, сук до 1/3 ширини ламелі, відсутність смоли на деревині. Замовник надає перевагу сухим матеріалам – 48 кубічних метрів на одну вантажівку, укладених один на один, або вологий матеріал – 34 кубічних метрів на одну вантажівку, укладені один на один. Більш детальна інформація за посиланням: www.domeslav.cz електронна пошта: skoupa@domeslav.cz; тел.: + 420 548 212 169, моб.: + 420 773 331 130, адреса підприємства «DOMESTAV s.r.o.»: Spitalka 23, 602 00, Brno.

______________________________________________________________________________________

ТОВ «СП «Стан-Комлект» – велика верстатоторгівельна та інжинірингова компанія, зацікавлена у встановленні ділових контактів з підприємствами Хмельницької області

На виконання доручення КМУ від 22.12.2015 р. №48812/1/1-15 до листа ТОВ «СП «Стан-Комлект» від 03.12.2015 р. №311/1 інформуємо. ТОВ «СП «Стан-Комлект» – велика верстатоторгівельна та інжинірингова компанія, зацікавлена у встановленні ділових контактів з підприємствами Хмельницької області, які потребують термінової модернізації, впровадження сучасних технологій, оптимізації технологічних циклів, оснащення обладнанням, забезпечення сервісної підтримки та навчання персоналу. Головний офіс компанії знаходиться у м.Київ.

_____________________________________________

До уваги вітчизняних суб’єктів господарювання!

В Україні реалізується проект, який дозволяє отримати біометан і органічні добрива щляхом переробки сільськогосподарських біомас. Конкретніше про проект компанії «METENER LTD».

Додаток 1

Додаток 2

 ________________________________________________________________________________________________________________________
Закон “Про охорону праці”.
Кодекс законів про працю України (КЗоТ). Глава XII. ПРАЦЯ ЖІНОК.
Типове положення "Про охорону праці".
Закон “Проохорону праці”

Переглянути

 


 


 

скачать софт
Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Координаційний центр з надання правової допомоги
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 23.12.2019 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Перелік пунктів обігріву у Старокостянтинівському районі

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію

ГО "Донбас СОС" безкоштовна "гаряча лінія" 0-800-309-110

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Лютий 2020    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 
Погода
Архів
Лютий 2020 (7)
Січень 2020 (25)
Грудень 2019 (22)
Листопад 2019 (28)
Жовтень 2019 (19)
Вересень 2019 (20)