ЕКОНОМІКА І ПІДПРИЄМНИЦТВО

 До уваги керівників підприємств

Стартує навчальна програма для експортерів «EXPORT REVOLUTION. Ukraine»

Офіс з просування експорту при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України запускає дворічну навчальну програму для експортерів «EXPORT REVOLUTION. Ukraine». Вона розроблена Інститутом маркетингу Естонії за підтримки Мінекономрозвитку.

Навчальна програма передбачає онлайн-вебінари, групові онлайн та офлайн тренінги з розглядом конкретних кейсів компаній-учасниць, завершиться вона навчальною подорожжю до Естонії. Поїздка у травні 2018 року буде здійснюватися за рахунок учасників. Навчання триватиме з листопада 2017 по травень 2018 року.

Програма розділена на 2 рівні:

– базовий – для експортерів-початківців, що не мають досвіду в експорті та лише планують експортувати (онлан-вебінари);

– просунутий – для компаній, які вже експортують та бажають покращити свої експортні результати, або ж знаходяться на етапі експортної готовності (відеомодулі з домашніми завданнями та практичними онлайн та офлайн зустрічами, з розбором кейсів та домашніх завдань учасників, а також заключна поїздка до Естонії).

За період, на який розрахована програма, понад 1200 українських компаній зможуть покращити свої експортні знання та показники, з них:

– 1000 компаній-початківців зможуть отримати базові практичні навички з експорту;

– 200 компаній, що потенційно готові до експорту або роблять перші кроки в експорті і лише планують експортувати, отримають унікальну можливість покращити експортні показники чи розпочати експорт на нові ринки.

Прийом заявок на участь на обидва рівні програми розпочався 7 листопада на сайті Офісу з просування експорту.

Відбір компаній для участі та реалізація навчальної програми здійснюватиметься Інститутом маркетингу Естонії. Захід, програма, онлайн матеріали, комунікація будуть здійснюватися на англійській мові.

За більш детальною інформацією можна ознайомитися, звернувшись до Офісу з просування експорту при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України, за телефоном +380 67 828-20-34, електронною поштою education@epo.org.ua, з програмою занять – за посиланням https://www.exportrevolution.org.ua.

Презентація керівника програми пані Ану-Малл Наарттс доступна за посиланням https://issuu.com/epo…/docs/export_revolution_ukraine_launch.

_____________________________________________________________________________________________________________________________

XVI МІЖНАРОДНИЙ ПРОМИСЛОВИЙ ФОРУМ

21 - 24 листопада 2017

Міжнародний промисловий форум — найбільша промислова виставка в Україні. У 2005 році вона була зареєстрована у Міжнародній Асоціації Виставкової Індустрії (UFI), що є найвищим рівнем світового визнання для виставки.

Міжнародний промисловий форум включає в себе спеціалізовані виставки у галузі металообробки, машинобудування та суміжних областей, а також насичену програму науково‑практичних конференцій, семінарів, презентацій учасників форуму.

Учасниками виставки є провідні промислові підприємства України, близького та далекого зарубіжжя. Щорічно під час форуму презентуються новітні промислові технології, обладнання, інструмент, комплектуючі, послуги.

У рамках форуму:
Міжнародні спеціалізовані виставки:
Металообробка (металообробні технології, обладнання)
УкрВторТех (комісійна техніка, обладнання)
УкрЛитво (обладнання та технології для ливарного виробництва)
УкрЗварювання (технології, обладнання та матеріали)
Гідравліка. Пневматика
Підшипники (підшипники котіння та ковзання, вільні деталі: шарики та ролики, втулки стягувальні, технології, обладнання та інструмент для виробництва підшипників)
УкрПромАвтоматизація (автоматизація виробництва, автоматизовані системи управління технологічними процесами, автоматизація об'єктів промисловості)
Підйомно‑транспортне, складське обладнання
Зразки, стандарти, еталони, прилади (контрольно‑вимірювальні прилади, лабораторне та випробувальне обладнання, метрологія, сертифікація)
Безпека виробництва (засоби захисту, безпека робочої зони)

Організатор:
ТОВ «Міжнародний виставковий центр»

Місце проведення: Україна, м. Київ, Міжнародний виставковий центр,  Броварський проспект, 15, станція метро "Лівобережна"

Контакти:
тел.: (044) 201-11-65, e-mail: lilia@iec-expo.com.uamaria@iec-expo.com.ua

ПРОГРАМА ЗАХОДІВ

ПРОМИСЛОВИЙ ФОРУМ ОБ'ЄДНУЄ СПЕЦІАЛІЗОВАНІ ВИСТАВКИ 

 


ПРОГРАМА РОЗВИТКУ МАЛОГО І СЕРЕДНЬОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА

У СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОМУ РАЙОНІ

на 2017-2018 роки

 

Рішення сесії районної ради

________________________________________________________________________________________________________________________

Інформація про виконання Програми розвитку малого і середнього підприємництва у Старокостянтинівському районі на 2015-2016 роки

 

Рішення сесії

 __________________________________________________________________________________________________________

Форум «Укрлегпром: Промисловий діалог з Урядом»

Програма Всеукраїнського Форуму «Укрлегпром: Промисловий діалог з Урядом»

Анкета учасника Всеукраїнського Форуму «Укрлегпром: Промисловий діалог з Урядом»

________________________________________________________________________________________________________________________

Семінар на тему: "Системи антикорупційного менеджменту за стандартом ISO 37001" в межах 10-го Всеукраїнського з’їзду якості "Якість як національна ідея України"

 

Зразок заявки на участь у 10-му Всеукраїнському з’їзді якості

___________________________________________________________________________________________________________

Україна - учасник Міжнародної спеціалізованої виставки ''ЕКСПО-2017''

_______________________________________________________________________________________________________________________ 

Міжнародні виставково-ярмаркові заходи у 2017 році

(пропозиції країн організаторів станом на 01 липня 2016 року)

________________________________________________________________________________________________________________________

До уваги товаровиробників!

 Проект „Купуй товари Хмельниччини”

Положення проекту „Купуй товари Хмельниччини”

 Зразки заяв на участь у Проекті „Купуй товари Хмельниччини” суб'єктів господарювання

___________________________________________________________________________________________________________

II Енергетичний Конгрес

 30 травня 2017 року у місті Київ (Fairmont GranD Hotel Kyiv, вул. Набережно-Хрещатицька, 1) відбудеться II Енергетичний Конгрес.

Енергетичний Конгрес – найбільш актуальний і впливовий захід з питань українського ринку традиційної та відновлювальної енергетики, а також енергетичної ефективності.

Учасниками Конгресу будуть українські та зарубіжні виробники енергії, енергоаудитори, директори з маркетингу та розвитку бізнесу, перші особи профільних міністерств, міжнародні інвестори, представники Єврокомісії та ЗМІ.

Більше інформації на сайті - http://noblesfortune.com/calendar/2017/2-energy-congress/.

 

Контактна особа – Уляна Медуха (067) 320-01-69

 

II Енергетичний Конгрес

 

Запрошення на II Енергетичний Конгрес

________________________________________________________________________________________________________________________

Польсько-Східна конференція PUIG Lub-Invest

 Повідомляємо, що Польсько-Українська Господарча Палата є організатором проведення другої Польсько-Східної конференції PUIG Lub-Invest, яка відбудеться 8 червня 2017 року в Люблінському Конференц-Центрі в м. Любліні (Республіка Польща). Співорганізаторами заходу є мер міста Любліна Кшиштоф Жух і Маршалек Люблінського воєводства Славомир Сосновський.

У конференції візьмуть участь близько 250 осіб з Польщі, України, Білорусі, Молдови, Грузії, Азербайджану, Казахстану, Литви, Угорщини і Словаччини. Будуть присутні представники влади Польщі і України, а також представники бізнесу, фінансових структур, засобів масової інформації, наукових кіл та інститутів підтримки підприємництва.

Ця вкрай важлива подія для польсько-східніх економічних відносин стане можливістю для поглиблення знання в галузі торгівлі, інвестицій і міжнародних фінансів, а також основою для створення партнерських відносин з представниками бізнесу з багатьох країн.

Крім того, у 2017 році місто Люблін святкує 700-річчя свого існування, що стане додатковим стимулом і дозволить ознайомитися з досягненнями та здобутками цього унікального міста та його багатокультурної традиції.

Програма заходу розроблена на основі двох тематичних розділів, один з яких буде присвячений польським учасникам під гаслом: «Напрямок Схід - шанси, можливості, співпраця» і включатиме питання торгівлі, експорту та інвестицій на східні ринки. Друга частина під назвою «Польща - привабливий партнер для підприємців і інвесторів зі Сходу» розрахована для іноземців. Особливу увагу буде присвячено аналізу інвестиційних можливостей на території Республіки Польща, юридичних і податкових аспектів, які стосуються реєстрації діяльності в Польщі і Європі, сертифікації товарів і пропозиції спеціальних економічних зон.

Участь в Конференції безкоштовна, витрати на транспорт і проживання фінансуються учасниками.

___________________________________________________________________________________________________________

Реєстр зарубіжних компаній-експортерів харчової продукції до КСА

 Інформуємо, що наразі Саудівська організація продовольства та медикаментів (СОПМ) формує реєстр зарубіжних компаній-експортерів харчової продукції, зокрема риби та інших водяних тварин.

Згідно з нововведеннями, підприємства-експортери рибної продукції та контролюючі органи, що відповідають за рибні ресурси, мають можливість зареєструватися на сайті СОПМ, вказавши таку інформацію:

  • назва компанії - експортера зазначеної продукції;
  • контролюючий орган, що здійснює реєстрацію компанії, а також є відповідальним за рибні ресурси;
  • наукові назви та види риби (торговельні назви, стать та види), виробництво яких пропонується на експорт.

Сайт СОПМ для реєстрації: www.sfda.gov.sa/ar/food еsегvісеs/Раgеs/FЕRS1.аspх.

Водночас, повідомляємо, що інформація щодо умов та механізмів встановлення, зняття тимчасової заборони на експорт яловичини, птиці та виробів з них, а також умови акредитації суб’єктів, що планують здійснювати підприємницьку діяльність на території КСА розміщена на сайтах: www.sfda.gov.sa/en/food/about/adminstration/mangement.

___________________________________________________________________________________________________________

Щодо виставки «Import Goods Fair 2017»

За інформацією Посольства України в Республіці Корея, 22-24 червня 2017 року в м.Сеул, Республіка Корея за сприяння Міністерства торгівлі, промисловості та енергетики Республіки Корея проходитиме виставка імпортованих товарів «Import Goods Fair 2017».

Корейська асоціація імпортерів (КОІМА) готова надати українській стороні на безоплатній основі стенд розміром 9 кв.м (3 м на 3 м) для презентації на зазначеній виставці можливостей українських виробників, що мають потенціал для експорту своїх товарів на корейський ринок. За потреби, плата стягуватиметься лише за доступ до електроенергії, телефонної комунікації та Інтернету.

Більш детальна інформація про подію доступна за посиланням www.igf.co.kr.

Контакти посольства: 21, Ітевон-ро 45 гіл, Йонгсан-гу, м. Сеул, 140-893, Республіка Корея; тел.: (82-2) 790 56 96; факс: (82-2) 790 56 97; e-mail: emb_kr@mfa.gov.ua; web: http://www.korea.mfa.gov.ua.

________________________________________________________________________________________________________________________

 Щодо сприяння експорту української продукції

З метою просування українського експорту та залучення інвестицій в економіку України інформуємо про зацікавленість чеської фірми «DOMESTAV s.r.o.» щодо поставок з України наступної продукції: - ламелі для каркасу ліжка з смереки , ялини, сосни тополі або вільхи. Мінімальна кількість: 40-50 кубічних метрів в місяць. Розміри: ширина – 60, 70, 80, 90, 100 мм; довжина – 950 - 1000 мм або 1850-2000 мм; товщина 22 мм. Якість: відсутність посиніння, сук до 1/3 ширини ламелі, відсутність смоли на деревині. Замовник надає перевагу сухим матеріалам – 48 кубічних метрів на одну вантажівку, укладених один на один, або вологий матеріал – 34 кубічних метрів на одну вантажівку, укладені один на один. Більш детальна інформація за посиланням: www.domeslav.cz електронна пошта: skoupa@domeslav.cz; тел.: + 420 548 212 169, моб.: + 420 773 331 130, адреса підприємства «DOMESTAV s.r.o.»: Spitalka 23, 602 00, Brno.

______________________________________________________________________________________

ТОВ «СП «Стан-Комлект» – велика верстатоторгівельна та інжинірингова компанія, зацікавлена у встановленні ділових контактів з підприємствами Хмельницької області

На виконання доручення КМУ від 22.12.2015 р. №48812/1/1-15 до листа ТОВ «СП «Стан-Комлект» від 03.12.2015 р. №311/1 інформуємо. ТОВ «СП «Стан-Комлект» – велика верстатоторгівельна та інжинірингова компанія, зацікавлена у встановленні ділових контактів з підприємствами Хмельницької області, які потребують термінової модернізації, впровадження сучасних технологій, оптимізації технологічних циклів, оснащення обладнанням, забезпечення сервісної підтримки та навчання персоналу. Головний офіс компанії знаходиться у м.Київ.

_____________________________________________

До уваги вітчизняних суб’єктів господарювання!

В Україні реалізується проект, який дозволяє отримати біометан і органічні добрива щляхом переробки сільськогосподарських біомас. Конкретніше про проект компанії «METENER LTD».

Додаток 1

Додаток 2

 ________________________________________________________________________________________________________________________
Закон “Про охорону праці”.
Кодекс законів про працю України (КЗоТ). Глава XII. ПРАЦЯ ЖІНОК.
Типове положення "Про охорону праці".
Закон “Проохорону праці”

Переглянути

 


 


 

скачать софт
Пошук
До уваги громадян
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

Офіцери і солдати реактивного дивізіону 18-ї омсбр з Чечні від Криму до Донбасу Упізнано військовослужбовців реактивного дивізіону 18-ї окремої мотострілкової бригади (в / ч 27777, Ханкала / Калиновська, з 2017 року переформована в 71-й МСП відновленої 42й дивізії) , які брали участь в боях на території України.

Переглянути детальну інформацію

Електронний каталог соціальних послуг Старокостянтинівського району

Переглянути детальну інформацію

Правила охорони електричних мереж

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Січень 2018    
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
Погода